c2i forums

Full Version: Aimbot / Speed hack?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Znalazłem jeden z nich, publiczny, ale ankiety nie działają.   Więc, somenome zna hack whit celbota / speed hack, który działa za darmo?     (Tak, wiem.) My English Sucks)
http://www.unknowncheats.me/forum/wa...-dec-16th.html najnowsze i nie jestem pewien, czy to również niewykryte ankiety ... większość plików z ankietami to wirusy
Niektóre ankiety nie będą działać, ale nie możesz pobrać tego, co chcesz, aż dotrzesz do końca ... nieskończonej pętli "ofert", dopóki nie podasz jednej z nich informacji o karcie kredytowej lub niektórych bs, tylko nie trać czasu.
Zacytować: A więc ktoś zna hackowanie z hakowaniem aimbot / speed, które działa za darmo? Każdy cheat na tej stronie jest w 100% darmowy, 99% wolny od wirusów i wszystkie z nich działają w pewnym momencie.
Zacytować: Napisał FatalShot54 Znalazłem jeden z nich, publiczny, ale ankiety nie działają. Więc, somenome zna hack whit celbota / speed hack, który działa za darmo? (Tak, wiem.) My English Sucks) w tej chwili nie ma publicznego celbota / szybkiego hackera Zacytować: Wysłany przez Botterjoe pierwotnie Niektóre ankiety nie będą działać, ale nie możesz pobrać tego, co chcesz, aż dotrzesz do końca ... nieskończonej pętli "ofert", dopóki nie podasz jednej z nich informacji o karcie kredytowej lub niektórych bs, tylko nie trać czasu. To nie do końca prawda, od dawna korzystam z ofert ankiet na mojej stronie i około 20% z nich to robi, skontaktowałem się z reklamodawcami i oni mówią, że to się dzieje, gdy masz dostęp do ankiety, która nie jest zaprojektowana dla twojego region.
No cóż, każdego dnia uczę się czegoś nowego. Nadal niekoniecznie im ufają: P
Jestem pewien, że tim0n i IChoose mają własne celowce i speedhacki. Może to być kwestia wyboru zrujnowania gry przez uwolnienie cela dla tysięcy ludzi. Muszę przyznać, że chciałbym dostać celbota tho xD