c2i forums

Full Version: Jaki jest najlepszy klient Rust
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Jaki jest najlepszy klient Rust?   Naprawdę chcę wiedzieć
Ale moim zdaniem Dizzy. Wysłane z mojego iPhone'a za pomocą Tapatalk
Zacytować: Originally Posted by NameIsDane Jaki jest najlepszy klient Rust? Naprawdę chcę wiedzieć Jedyne, co mi się wydaje, że nadal działa to oszustwo z kałamarnicy. Jest dobry, ale zawiera tylko kilka rzeczy. LINK: http://www.unknowncheats.me/forum/do...=file&id=10693
Naprawiłem twój wątek, Poświęcamy się dyskusjom na temat hack i nie.
Zacytować: Originally Posted by drwhat Naprawiłem twój wątek, Poświęcamy się dyskusjom na temat hack i nie. Chcę tylko wiedzieć, jaki jest najlepszy klient Rusta ... ._.
Zacytować: Originally Posted by drwhat Naprawiłem twój wątek, Poświęcamy się dyskusjom na temat hack i nie. Szkoda, że nie możemy prowadzić dojrzałego dialogu na temat zakazanego tematu. Wyobrażam sobie, że w przeszłości działo się dużo samo-spamu i spam, więc mogę zrozumieć sytuację. Bez względu na to, jest to wstyd.
tylko dramat pochodzi z tego.
Zacytować: Originally Posted by learn_more tylko dramat pochodzi z tego. Podoba mi się ta część, w której omawiali witrynę, która jest dosłownie reklamowana na górze tej strony. Wygląda na to, że nie ma problemu z reklamowaniem go za kilka szybkich pieniędzy, ale niech Bóg broni, wymawiamy jego nazwę, prawda?
Tylko raz zapłaciłem za oszustwo. Zapłaciłem za 1 miesiąc i złamałem go, przechwytując ruch za pomocą interfejsu API fiddlercore, aby odszyfrować i podszyć się na odpowiedzi https. To było wspaniałe.
Zacytować: Originally Posted by nubudy Tylko raz zapłaciłem za oszustwo. Zapłaciłem za 1 miesiąc i emulowałem go, przechwytując ruch za pomocą interfejsu API fiddlercore, aby odszyfrować i podszyć się do odpowiedzi https. To było wspaniałe. Fiddler wygląda świetnie. Zrobiłbym to samo ... "Hackowanie" hacków. Ale prawdopodobnie nie pozwolą nam omawiać tego tutaj.
Pages: 1 2