c2i forums

Full Version: Osadzanie Killsounds
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Okej, mam trochę dość tych, którzy was nienawidzą, ale mam chyba ostatnie pytanie, które mogę zadać na tym forum.     Jak osadzić zabójstwa / uzyskać dostęp do zasobów mojego pliku dll?   Jedynym powodem, dla którego chcę to zrobić, jest to, że nie muszę przeglądać wszystkich plików KS i ułatwić wysyłanie ich do znajomych!   Z góry dziękuję..., ~ Josh?
Zacytować: Originally Posted by jdslash Okej, mam trochę dość tych, którzy was nienawidzą Myślisz, że ludzie powinni odpowiadać, kiedy tak mówisz?
Zacytować: Originally Posted by jdslash Okej, mam trochę dość tych, którzy was nienawidzą, ale mam chyba ostatnie pytanie, które mogę zadać na tym forum. Jak osadzić zabójstwa / uzyskać dostęp do zasobów mojego pliku dll? Jedynym powodem, dla którego chcę to zrobić, jest to, że nie muszę przeglądać wszystkich plików KS i ułatwić wysyłanie ich do znajomych! <- Sprzedaj w nieudanym miejscu płatności Z góry dziękuję..., ~ Josh? Czy próbowałeś jeszcze samemu ...?
Jak o przeczytaniu ścieżki do biblioteki DLL, a następnie mieć dźwięki w określonym folderze. Musisz samemu uporządkować te rzeczy, wciąż je podstawić.
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie CypherPresents jego wciąż podstawy. To jest podstawa. lmfao Zabawne jest to, że wszystko jest publiczne w google
WTF, Mój angielski pwns yours: silly: Jego wciąż podstawy są takie same jak podstawy.
Proponuję zrobić trochę badań na tym forum i wziąć lekcję c ++.