zamknij mapę

Referencje

"...Panel administracyjny serwisu umożliwia mi intuicyjne i szybkie wprowadzanie zmian do portalu. Bez wahania mogę polecić tę firmę jako doskonałego partnera w interesach."

Daniel Miłaczewski - Właściciel

zobacz orginał

"...Firma C2i wywiązała się wzorowo z zawartej umowy. Wszystkie nasze sugestie były analizowane na bieżąco. Po konsultacjach i wskazówkach wdrażane do portalu..."

Ryszard Pietrzyk - Dyrektor Kancelarii

zobacz orginał

"...Dziękuję za fachową pomoc oraz doradztwo w zakresie pozycjonowania naszej nowo powstałej strony..."

Iwona Ilczuk - Właściciel

zobacz orginał

"...Panel administracyjny podłączony pod stronę naszej firmy jest bardzo łatwy w obsłudze, dzięki czemu zmiany w serwisie wykonywane są intuicyjnie.

Z całą odpowiedzialnością i przyjemnością polecam firmę C2i jako rzetelnego dostawcę rozwiazań e-commerce..."

Sławomir Mróz - Współwłaściciel

zobacz orginał

"...Współpracujemy z firmą C2i od chwili powstania naszej strony internetowej i jesteśmy bardzo zadowoleni ze świadczonych uslug.

Kampania promocyjna naszej firmy, której podjeła się firma C2i, pozwoliła nam zdobyć wielu nowych Klientów oraz poprawiła nasz wizerunek na rynku lubelskim..."

Elżbieta Kołodziej - Prezes

zobacz orginał

"...Profesjonalne podejście do tematu jak i wzorowa współpraca z firmą c2i przełożyła się na wzrost zainteresowania prowadzoną przez Petrus działalność..."

Piotr Maziarczyk - Właściciel

zobacz orginał

"...Z całą odpowiedzialnością i przyjemnością polecam firmę C2i jako rzetelnego dostawcę rozwiazań e-commerce..."

Sławomir Mróz - Współwłaściciel
wordpress, joomla,drupal, oscgold, shoper, prestashop, sote, allegro,magento e-mail: biuro@c2i.pl, tel.: 501-804-728, Google+ © & realizacja