Welcome, Guest
You have to register before you can post on our site.

Username
  

Password
  

Search Forums

(Advanced Search)

Forum Statistics
» Members: 84,493
» Latest member: eno.qute
» Forum threads: 0
» Forum posts: 17,832

Full Statistics

Online Users
There are currently 39 online users.
» 0 Member(s) | 39 Guest(s)

Latest Threads
Potrzebujesz nowych przes...
Forum: Rust
Last Post: gurpreet1980
2 hours ago
» Replies: 5
» Views: 11
Rozpakowanie .Net
Forum: General
Last Post: sunkissed3643
7 hours ago
» Replies: 4
» Views: 9
Mapowanie ręczne
Forum: General
Last Post: makeup013
7 hours ago
» Replies: 6
» Views: 13
Non-TeamGame Fix dla 1.2....
Forum: Call of Duty
Last Post: lwassing
8 hours ago
» Replies: 19
» Views: 43
»
Forum: Call of Duty
Last Post: inshub
9 hours ago
» Replies: 19
» Views: 39
DUŻE użycie procesora
Forum: General
Last Post: snardman
10 hours ago
» Replies: 2
» Views: 5
Namiot na pulpicie RSS
Forum: Software
Last Post: antony.poilliot.pro
10 hours ago
» Replies: 12
» Views: 27
Mw2 1.0.175
Forum: Call of Duty
Last Post: rickafg
11 hours ago
» Replies: 4
» Views: 10
[C #] Czarna pustynia onl...
Forum: MMORPG
Last Post: pawar.abpawar.arjun3
11 hours ago
» Replies: 19
» Views: 49
Nowy hack?
Forum: PUBG
Last Post: avilesma
Today, 05:29 AM
» Replies: 3
» Views: 12

 
  Potrzebujesz nowych przesunięć ...
Posted by: rani.upadhayay - 2 hours ago - Forum: Rust - Replies (5)

Informator klasy został opóźniony z tym nowym klientem exe. Czy ktoś ma nowe przesunięcia? Z góry dziękuję.

Print this item

  Rozpakowanie .Net
Posted by: mnmostreet - 7 hours ago - Forum: General - Replies (4)

Cześć ludzie. Czy masz jakieś programy, które mogą rozpakować .Net? Muszę to odwrócić, a ja jestem początkujący. Jest pełen: http://www.pvlog.com/. I drugi problem, kiedy program debugujący nie zatrzymuje się na EP, więc nie mogę poszukać OEP: / Wszelkie porady? Z poważaniem!

Print this item

  Mapowanie ręczne
Posted by: cateliars - 7 hours ago - Forum: General - Replies (6)

Patrzę na pisanie ręcznego mappera (z oczywistych powodów), ale tak naprawdę nie mogę znaleźć działającego z poprawną koncepcją.   Na przykład awaryjny maper Darawka ulega awarii, podobnie jak kilka innych.   Zajrzałem do formatu PE i znalazłem ten dokument, który uznałem za przydatny.   Zastanawiałeś się, czy ktoś może wskazać mi artykuł / kod POC, który ma właściwą koncepcję?   Dzięki

Print this item

  Non-TeamGame Fix dla 1.2.211 Nametag / Distance ESP
Posted by: krevetki.must.die - 9 hours ago - Forum: Call of Duty - Replies (19)

Widziałem ten wątek: http://www.unknowncheats.me/forum/ca...tance-esp.html i wielu ludzi narzekało, że nie działa w grach zespołowych, więc naprawiłem to. W tej wersji symbole drużyn są wyświetlane na zielono, jeśli chcesz grać w tryby zespołu bez przełączania bibliotek DLL. Jeśli w trybie FFA wszyscy są w tym samym zespole, więc imiona są również zielone. Nie jest to idealna poprawka, ale działa dobrze.   Link do pobrania: http://www.unknowncheats.me/forum/do...=file&id=16147 Virustotal: https: // www. [Censored] /en/file/6...is/1449190711/ 1/55   Kredyt na wydanie orginalne idzie na retriix Punkty za główny kod trafiają do Nvtalk

Print this item

  »
Posted by: kaubrecht - 10 hours ago - Forum: Call of Duty - Replies (19)

wszystko przeniosło się do:   http://www.unknowncheats.me/forum/ca...-wieter20.html

Print this item

  DUŻE użycie procesora
Posted by: jamesfnrocks - 10 hours ago - Forum: General - Replies (2)

Cześć, testuję własne rzeczy w C ++, ale nienawidzę tego, że mój program używa więcej niż 35 użycia procesora, gdy csgo używa tylko 3. Używam VS 2013 i używam tylko 1 wątku śpiącego co 500 ms, renderowanie DirectX funkcja i ten kod.       Kod:   #include <Windows.h> #include "Memory.h" #include "Utils.h" using namespace std; LRESULT CALLBACK WindowProc (HWND hWnd, UINT _Message, WPARAM wParam, LPARAM lParam); int WINAPI WinMain (HINSTANCE hInstance, HINSTANCE hSecInstance, LPSTR nCmdLine, INT nCmdShow) {WNDCLASSEX wClass; Wiadomość MSG; wClass. cbClsExtra = NULL; wClass. cbSize = sizeof (WNDCLASSEX); wClass. cbWndExtra = NULL; wClass. hbrBackground = (HBRUSH) CreateSolidBrush (RGB (0, 0, 0)); wClass. hCursor = LoadCursor (0, IDC_ARROW); wClass. hIcon = LoadIcon (hInstance, MAKEINTRESOURCE (IDI_APPLICATION)); wClass. hIconSm = LoadIcon (hInstance, MAKEINTRESOURCE (IDI_APPLICATION)); wClass. hInstance = hInstance; wClass. lpfnWndProc = WindowProc; wClass. lpszClassName = "WindowH"; wClass. lpszMenuName = "WindowH"; wClass. styl = CS_VREDRAW | CS_HREDRAW; if (! RegisterClassEx (& wClass)) exit (1); /// CONFIGS INIT OLWindow = FindWindow (0, "Counter-Strike: Global Offensive"); if (OLWindow) {GetWindowRect (OLWindow i WindowDims); ScreenWidth = WindowDims. prawo - WindowDims. lewo ; ScreenHeight = WindowDims. dół - WindowDims. Top ; DXWindow = CreateWindowEx (WS_EX_TOPMOST | WS_EX_TRANSPARENT | WS_EX_LAYERED, "WindowH", "WindowH", WS_POPUP, 1, 1, ScreenWidth, ScreenHeight, 0, 0, 0, 0); SetLayeredWindowAttributes (DXWindow, 0, 1, LWA_ALPHA); SetLayeredWindowAttributes (DXWindow, 0, RGB (0, 0, 0), LWA_COLORKEY); ShowWindow (DXWindow, SW_SHOW); } Sleep (100); // ShowWindow (GetConsoleWindow (), SW_HIDE); Utils. InitDX (); Utils. InitWindowChecking (); Sen (50); while (TRUE) {while (PeekMessage (& Message, NULL, 0, 0, PM_REMOVE)) {TranslateMessage (& Message); DispatchMessage (i wiadomość); }} return 0; } LRESULT CALLBACK WindowProc (HWND hWnd, UINT _Message, WPARAM wParam, LPARAM lParam) {switch (_Message) {case WM_PAINT: Utils. DX_RENDER (); przerwa ; case WM_CREATE: DwmExtendFrameIntoClientArea (hWnd, & MRGS); przerwa ; case WM_DESTROY: PostQuitMessage (0); return 0; default: return DefWindowProc (hWnd, _Message, wParam, lParam); przerwa ; } return 0; }   Próbowałem zoptymalizować program w menedżerze konfiguracji, ale daje mi to błędy itp. Zdałem sobie sprawę, że csgo (na przykład) ma 150 dedykowanych MB, a mój program tylko 10, czy to może być problem? Program źle zoptymalizowany to w ogóle gówno. Z góry dziękuję.

Print this item

  Namiot na pulpicie RSS
Posted by: hy.lau219 - 11 hours ago - Forum: Software - Replies (12)

Mam nadzieję, że ktoś może mi pomóc znaleźć taką aplikację.   To, czego szukam, to aplikacja, która może odbierać wiadomości z naszego intranetu, a następnie wszyscy użytkownicy podłączeni do sieci będą mogli zobaczyć przewijane namioty z wiadomościami na dole ich pulpitu tuż nad początkiem pasek zadań.   Natknąłem się na to:   http://www.ashkon.com/mwb.html   Wydaje się, że tylko wiadomości są przesyłane strumieniowo z Yahoo i Google. Chcę, aby był przesyłany strumieniowo z intranetu.   Jakieś pomysły progu, które mogą to zrobić? Każda pomoc będzie doceniona.

Print this item

  Mw2 1.0.175
Posted by: samr.gma116 - 11 hours ago - Forum: Call of Duty - Replies (4)

Cóż, dziwne jest to, że niektórzy ludzie na całym forum twierdzą, że jest nowa łatka, ale .75 nadal działa dla mnie, więc jaka jest umowa?

Print this item

  [C #] Czarna pustynia online | Edytor pamięci
Posted by: graphic.ylms - Today, 09:17 AM - Forum: MMORPG - Replies (19)

Hej!   Więc ludzie, którzy próbują kodować / robić rzeczy od siebie, postanowili przesłać pełne źródło, skomentowali niektóre skomentowane części, ponieważ jest to 1 w tej chwili i skończyłem pracę kilka godzin temu, powinienem dostać najważniejszą rzecz na tym   Mam nadzieję, że możesz się czegoś nauczyć, daj mi znać!   Znowu, ponieważ to było PÓŹNE dla mnie przynajmniej ja pieprzyłem z przesunięciami i wskazówkami ja znaczę       Kod:                       attackSpeed = IntPtr. Dodaj ((IntPtr) vam. ReadUInt64 (localPlayer), 3068); // LocalPlayer Adress + Wskaźnik prędkości ataku   Jest to przesunięcie (3068), ale powiedziałem, że to wskaźnik, ponieważ jestem opóźniony: v To samo z tekstem, który mówię Adres, a nie Adres, nie przejmuj się, dziękuję.       Link do pobrania   -> https://www.unknowncheats.me/forum/d...=file&id=22518 <-

Print this item

  Nowy hack?
Posted by: takacs86 - Today, 05:20 AM - Forum: PUBG - Replies (3)

Ok, więc dzisiaj grałem w PUBG, miałem hacki, więc wiedziałem, gdzie jest ten facet, i tak się dzieje ... Więc kręciliśmy się nawzajem, a potem wróciłem do mojego rocka, żeby się uleczyć i leczyłem się, ale ta dziwna rzecz się wydarzyła. Rzucił mi granat i powstrzymało mnie to przed ruchem, ale granat mnie nie zabił, więc pomyślałem, że to tylko jeden, zaraz po wybuchu granatu, który mogłem ruszyć, teraz myślę, że to jakiś hack, bo wyrzucił inny i nie mogłem się ruszyć, jeszcze raz ... TAK, pytam, czy wiecie, że to istnieje, czy to tylko błąd ...?

Print this item