c2i forums
Rust Crosshair! Bez pobierania! Przewaga w PvP i PvE! - Printable Version

+- c2i forums (http://c2i.pl)
+-- Forum: Public (http://c2i.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Rust (http://c2i.pl/forum-4.html)
+--- Thread: Rust Crosshair! Bez pobierania! Przewaga w PvP i PvE! (/thread-1050.html)

Rust Crosshair! Bez pobierania! Przewaga w PvP i PvE! - valeria.novara - 07-11-2018

WSZYSTKO, CO POTRZEBUJESZ TO MYSZ To będzie bardzo krótki samouczek, ponieważ jest to dość łatwe. Znajdź ustawienia myszy. Wejdź na pasek zadań i wyszukaj myszką, coś powinno wyskoczyć jak "Zmień wskaźnik myszy lub prędkość" Kliknij na to. Zmień wskaźnik na taki celownik. Obraz będzie na dole.     Następnie kontynuuj ładowanie swojej gry Rust. Dołącz do dowolnego serwera. Następnie odłącz mysz od komputera, a następnie podłącz mysz ponownie. Ta dah! Masz teraz celownik, który nie jest dostępny!   JEŚLI TO NIE DZIAŁA, UPEWNIJ SIĘ, ŻE JESTEŚ W TRYBIE BEZWSPÓŁCZYNNYM LUB W TRYBIE OKIENNYM!   Jeśli nadal nie działa, zamiast zmieniać normalny wskaźnik na celownik, zmień "zajęty" wskaźnik na celownik.       Nie wiem, jak uzyskać obrazy do pokazania w moim poście! A więc zdjęcia, które do mnie przywiązałem ... może członek personelu może mi to załatwić? Dzięki

RE: Rust Crosshair! Bez pobierania! Przewaga w PvP i PvE! - gelmar888 - 07-11-2018

Całkiem niezły pomysł, postaram się odpowiedzieć, jeśli zadziała. Dzięki.

RE: Rust Crosshair! Bez pobierania! Przewaga w PvP i PvE! - derrickprescott - 07-11-2018

nie działa ze mną

RE: Rust Crosshair! Bez pobierania! Przewaga w PvP i PvE! - jbengex - 07-11-2018

Zacytować: Napisał Word07 nie działa ze mną Co zrobiłeś? Czy możesz przeprowadzić mnie przez te wszystkie kroki, a może mogę poprawić kilka kroków, które pozwolą ci użyć celownika

RE: Rust Crosshair! Bez pobierania! Przewaga w PvP i PvE! - martinjohnsmith1 - 07-11-2018

Zacytować: Originally Posted by AminHingi WSZYSTKO, CO POTRZEBUJESZ TO MYSZ To będzie bardzo krótki samouczek, ponieważ jest to dość łatwe. Znajdź ustawienia myszy. Wejdź na pasek zadań i wyszukaj myszką, coś powinno wyskoczyć jak "Zmień wskaźnik myszy lub prędkość" Kliknij na to. Zmień wskaźnik na taki celownik. Obraz będzie na dole. Następnie kontynuuj ładowanie swojej gry Rust. Dołącz do dowolnego serwera. Następnie odłącz mysz od komputera, a następnie podłącz mysz ponownie. Ta dah! Masz teraz celownik, który nie jest dostępny! JEŚLI TO NIE DZIAŁA, UPEWNIJ SIĘ, ŻE JESTEŚ W TRYBIE BEZWSPÓŁCZYNNYM LUB W TRYBIE OKIENNYM! Jeśli nadal nie działa, zamiast zmieniać normalny wskaźnik na celownik, zmień "zajęty" wskaźnik na celownik. Nie wiem, jak uzyskać obrazy do pokazania w moim poście! A więc zdjęcia, które do mnie przywiązałem ... może członek personelu może mi to załatwić? Dzięki czy możesz mi powiedzieć, że źle?

RE: Rust Crosshair! Bez pobierania! Przewaga w PvP i PvE! - mansey - 07-11-2018

Zacytować: Napisał Word07 czy możesz mi powiedzieć, że źle? Hej, przepraszam za brak odpowiedzi przez jakiś czas, ale czy możesz upewnić się, że Twoja rdza działa w trybie okienkowym? Jeśli to nie zadziała, spróbuj uruchomić Rust w trybie Windows Borderless. Jeśli to nadal nie działa, zamiast robić rzeczywisty wskaźnik myszy, krzyżyk spróbuj zrobić "Zajęty" wskaźnik myszy. Mam nadzieję, że to naprawiło Twój problem

RE: Rust Crosshair! Bez pobierania! Przewaga w PvP i PvE! - chocolateboy191141 - 07-11-2018

dx 11 lub 9? i jaki celownik? czy to naprawdę ma znaczenie?

RE: Rust Crosshair! Bez pobierania! Przewaga w PvP i PvE! - jonmalmq - 07-11-2018

Zacytować: Napisał tiazgriff dx 11 lub 9? i jaki celownik? czy to naprawdę ma znaczenie? Nie powinno mieć znaczenia, jaki jest bezpośredni x twój bieg, i wybierz celownik, który ci się podoba. niezbyt duży i niezbyt mały, jeśli chciałeś mojej opinii. ; p

RE: Rust Crosshair! Bez pobierania! Przewaga w PvP i PvE! - reinformpulse - 07-11-2018

nie działa dla mnie