c2i forums
Kolejna sprzedaż WarZ. - Printable Version

+- c2i forums (http://c2i.pl)
+-- Forum: Public (http://c2i.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Infestation (http://c2i.pl/forum-8.html)
+--- Thread: Kolejna sprzedaż WarZ. (/thread-1107.html)

Pages: 1 2

Kolejna sprzedaż WarZ. - emmavishu - 07-12-2018

Więcej sprzedaży, 15 dolarów.   https://account.thewarz.com/buy/buy.html   Góra lodowa na czele?

RE: Kolejna sprzedaż WarZ. - matrix727 - 07-12-2018

Dzięki darmowym serwerom, niepohamowanemu hakowaniu i ogromnym zwrotom pieniędzy gra umrze szybciej niż tortanic

RE: Kolejna sprzedaż WarZ. - tumintt - 07-12-2018

nie mam takiej nadziei

RE: Kolejna sprzedaż WarZ. - kafzal39 - 07-12-2018

Naprawdę mam nadzieję, że nie.

RE: Kolejna sprzedaż WarZ. - mkaranth3 - 07-12-2018

Po prostu przyjazne przypomnienie przeczytaj WARZ TOS. Mają niesamowitą klauzulę, więc możesz chcieć ponownie przemyśleć, zanim oddasz się tej grze Zacytować: OP PRODUKCJE MOGĄ ZAWIESIĆ, ZAKOŃCZYĆ, ZMIENIAĆ LUB USUNĄĆ WSZELKIE KONTO W DOWOLNYM CZASIE LUB OD CZASU DO CZASU, Z JAKIEGOKOLWIEK POWODU LUB BEZ POWODU, BEZ POWIADOMIENIA LUB BEZ POWIADOMIENIA. Ze wszystkimi problemami dotyczącymi hakowania, niesprawiedliwymi kwestiami bankowymi i nieuzasadnioną obsługą klienta. Proponuję trzymać się z daleka. IMO Ta gra ma potencjał, ale jest w rękach niekompetentnych twórców i firmy.

RE: Kolejna sprzedaż WarZ. - serthrs5t - 07-12-2018

Mam nadzieję, że ta gra się rozpali i deweloper zostanie pozwany przez tysiące ludzi i stracić wszystkie pieniądze, robi to dlatego, że wkrótce stanie się samodzielny program i nie będzie sprzedawał jeszcze jednej pieprzonej kopii gry, kiedy zostanie wydana. Ale cóż, mógłbym spróbować zagrać z emulatorem exus JEŚLI zmienią niektóre ważne rzeczy, których nienawidzę w tej grze.

RE: Kolejna sprzedaż WarZ. - anwerso - 07-12-2018

Zacytować: Napisał Killstreak Mam nadzieję, że ta gra się rozpali i deweloper zostanie pozwany przez tysiące ludzi i stracić wszystkie pieniądze, robi to dlatego, że wkrótce stanie się samodzielny program i nie będzie sprzedawał jeszcze jednej pieprzonej kopii gry, kiedy zostanie wydana. Ale cóż, mógłbym spróbować zagrać z emulatorem exus JEŚLI zmienią niektóre ważne rzeczy, których nienawidzę w tej grze.

RE: Kolejna sprzedaż WarZ. - car.johnson13 - 07-12-2018

Zacytować: Napisał ISEENOEVIL Po prostu przyjazne przypomnienie przeczytaj WARZ TOS. Mają niesamowitą klauzulę, więc możesz chcieć ponownie przemyśleć, zanim oddasz się tej grze Ze wszystkimi problemami dotyczącymi hakowania, niesprawiedliwymi kwestiami bankowymi i nieuzasadnioną obsługą klienta. Proponuję trzymać się z daleka. IMO Ta gra ma potencjał, ale jest w rękach niekompetentnych twórców i firmy. To nie tak, że trzeba płacić 60 $, żeby grać jak niektóre gry, więc 25 $ (teraz 15 USD) nie jest niczym przyjemnym. Wyjdź na nowy film i zobacz, ile wydajesz na 2 godziny rozrywki. Tylko jakaś perspektywa, działanie tak, jak wydałeś fortunę na to, że muszą cię wspierać na całe życie, jest nieco przesadą.

RE: Kolejna sprzedaż WarZ. - lavidamojita - 07-12-2018

Zacytować: Originally Posted by zoomgod To nie tak, że trzeba płacić 60 $, żeby grać jak niektóre gry, więc 25 $ (teraz 15 USD) nie jest niczym przyjemnym. Wyjdź na nowy film i zobacz, ile wydajesz na 2 godziny rozrywki. Tylko jakaś perspektywa, działanie tak, jak wydałeś fortunę na to, że muszą cię wspierać na całe życie, jest nieco przesadą. Fuckin 'Zgoda. Zapłaciłem 30 dolców za tę grę, dostałem moje pieniądze warte. Ale w jaki sposób ta legenda jest ograniczona, widziałem ją na sprzedaż od tygodni!

RE: Kolejna sprzedaż WarZ. - vikasrishab - 07-12-2018

Zacytować: To nie tak, że trzeba płacić 60 $, żeby grać jak niektóre gry, więc 25 $ (teraz 15 USD) nie jest niczym przyjemnym. Wyjdź na nowy film i zobacz, ile wydajesz na 2 godziny rozrywki. Tylko jakaś perspektywa, działanie tak, jak wydałeś fortunę na to, że muszą cię wspierać na całe życie, jest nieco przesadą. Zgadzam się z tobą, że ta gra może być dla niektórych uważana za brudną. I nie działam tak, jakbym wydał fortunę, oznaczyłem to jako przyjazne przypomnienie. Po prostu kreuję świadomość tego, jaki jest obecny stan gry. Opiera się to na moim doświadczeniu, ponieważ również gram w tę grę. Ilość frustracji, jaką przeszedłem w pogoni za wsparciem, nie jest warta żadnej kwoty, znowu jest to moja perspektywa.