c2i forums
Sekcja Goonzuonline - Printable Version

+- c2i forums (http://c2i.pl)
+-- Forum: Public (http://c2i.pl/forum-1.html)
+--- Forum: MMORPG (http://c2i.pl/forum-7.html)
+--- Thread: Sekcja Goonzuonline (/thread-1109.html)Sekcja Goonzuonline - chingkou - 07-12-2018

1) Witam was wszystkich .. Zamierzam szukać hake goetzu / oszukiwać na całej stronie, ale nie miał żadnego działającego hack tego! Więc czy mogę im powiedzieć, że to miało jakiś działający hack w tej grze?   2) I jakiego rodzaju program muszę użyć lub wypracować, aby rozpocząć hackowanie w goonzu? ktoś miał jakiś pomysł?


RE: Sekcja Goonzuonline - dareboykins - 07-12-2018

Zacytować: Originally Posted by cyloneboy 1) Witam was wszystkich ... szukając haka goonzu


RE: Sekcja Goonzuonline - luvjennie - 07-12-2018

wiem co to jest wyszukiwanie .. w każdym razie dziękuję za odpowiedź, ale nie ma żadnych szczegółów, które dałeś mi pod goniszonline .. może jeszcze nic na to nie zrobiłeś "


RE: Sekcja Goonzuonline - f.frankfan - 07-12-2018

Zacytować: Originally Posted by cyloneboy wiem co to jest wyszukiwanie .. w każdym razie dziękuję za odpowiedź, ale nie ma żadnych szczegółów, które dałeś mi pod goniszonline .. może jeszcze nic na to nie zrobiłeś " Nie gram w "Goonzuonline", chyba że mówisz o Gunz Online, ale znowu nie gram w tę grę, po prostu wiem, że są usterki i co tam.


RE: Sekcja Goonzuonline - cmasanz - 07-12-2018

hmm icici .. Ale jak korzystać z wyszukiwania do gry? obawiam się, że zawiesię grę lub błąd na niej ..! czy miałam jakąkolwiek radę, jak go używać?


RE: Sekcja Goonzuonline - carhursan - 07-12-2018

Hmm, każdy, kto pracuje dla niego w Goonzuonline "Mam nadzieję, że coś się czegoś dowiem lub jakąś sugestię na temat tego, jak go wyleczyć?


RE: Sekcja Goonzuonline - rachiee108lolz - 07-12-2018

Miałem rozejrzeć się, chociaż nigdy nie słyszałem o goonzonline. Spróbuj edytować swój pierwszy post zamiast podwójnego księgowania. :-) Wrócę, jeśli znajdę odpowiedź.


RE: Sekcja Goonzuonline - naniannette - 07-12-2018

okie thx .. Wszelkie wiadomości na ten temat muszą zamieścić tutaj! ^ ^ Ja też będę go szukał ...