c2i forums
Silkroadonline.net - Printable Version

+- c2i forums (http://c2i.pl)
+-- Forum: Public (http://c2i.pl/forum-1.html)
+--- Forum: MMORPG (http://c2i.pl/forum-7.html)
+--- Thread: Silkroadonline.net (/thread-1111.html)Silkroadonline.net - kvk.krishna98 - 07-12-2018

http://www.silkroadonline.net     Nowy słodki darmowy dla wszystkich MMORPG. Ale nie widziałem nikogo, kto zdradziłby to tutaj w UC. Wybierz facetów do wyboru! ;-)       (i pls dont gimme 'ur a commie' crap ... pls)


RE: Silkroadonline.net - deanglas - 07-12-2018

gry to strata czasu jest bardzo trudno dostać się do serwerów ze względu na wszystkich ludzi w nim, będziesz musiał czekać na ludzi na serwerze, aby opuścić, aby dostać się do środka.


RE: Silkroadonline.net - arturversiani - 07-12-2018

iCQ, jesteś taki commie. Czy spodziewasz się więcej z tego wątku? Jeśli nie, zamykam ją kłódką.


RE: Silkroadonline.net - richiemurphy - 07-12-2018

Może jakieś piwo i trochę kurczaka? Kto wie. Powiedziałbym, że korzystanie z Google może ci pomóc.


RE: Silkroadonline.net - steveroxx - 07-12-2018

Właśnie publikowali swoje opinie i właśnie stwierdzałem, że jeśli nic dobrego nie wyjdzie z tego, zamknę to. ale jeśli jest coś dobrego, aby wyjść z tego, tzn. otwartą dyskusję bez płonących, wtedy pozwolę sobie na to. :: Przeniesiono do prawej sekcji ::


RE: Silkroadonline.net - faraaz.amity - 07-12-2018

Przy okazji, istnieje już grupa hakerów dla silkroad. http://www.silkroadmarket.net/ Mam nadzieję, że nie przeszkadza mi opublikowanie tego linku. Btw, mają rzeczy w swoim drugim poziomie personelu, że pracują na osobności, a następnie wypuścić starsze rzeczy / wersje dla nowicjuszy do pijawki. Bardzo dobry system.


RE: Silkroadonline.net - carlosaracho - 07-12-2018

Chłopaki, argument nie jest konieczny. Nauczyłem się jednej rzeczy tutaj i jej e-argumenty i spory nigdy nie zadziałają. Jedna osoba kończy właśnie próbując udowodnić, że jego intelekt jest większy od drugiego. Ten link jest fajny. Lubiłem silkroad, trochę nudny i nudny. Tak więc grupa hakerska jest właśnie tym, czego potrzebuje.


RE: Silkroadonline.net - progressivelazyness - 07-12-2018

Tak, w chwili, gdy wybierają pierwszy projekt dla zespołu operacyjnego, następnie przenoszą hacki na poziom 2, łamiąc je, a następnie udostępniając je publicznie.