c2i forums
Naruszenie EAC za każdym razem - Printable Version

+- c2i forums (http://c2i.pl)
+-- Forum: Public (http://c2i.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Rust (http://c2i.pl/forum-4.html)
+--- Thread: Naruszenie EAC za każdym razem (/thread-3217.html)Naruszenie EAC za każdym razem - yvan512 - 08-09-2018

Zostałem zbanowany około 10 razy w ciągu ostatnich 3 dni. Ostatni raz był teraz po kilku minutach gry.     Zrobiłem następujące rzeczy od ostatniego bana:   Skasowany dysk twardy i ponownie zainstalowany system Windows Zmieniono HWID na HardDiskSerialNumberChanger Zainstalowany VPN i skonfigurować go z prywatnym IP VPN Upewnij się, że nie ma wycieku DNS Zmieniono adresy MAC mojej karty sieciowej i karty VPN Zainstalowano Steam i Rust Zaloguj się i nic nie zrobił. 10 minut później zostałem zbanowany.     Właśnie wybrałem cztery opcje, dlaczego wciąż jestem zbanowany: 1. Wciąż otrzymują moje prawdziwe IP 2. Zablokowali IP VPN 3. Wciąż otrzymują moją HWID 4. Wciąż otrzymują mój adres MAC   Właśnie rozpoznałem, że mam pendrive na moim komputerze, z hackerem, który powinien być niewykryty. Pytanie brzmi teraz: czy sprawdzają pamięć USB i zakazują mnie z tego powodu, czy nadal widzą, że to ja i czy tak, jak i jak tego uniknąć?


RE: Naruszenie EAC za każdym razem - hsd287 - 08-09-2018

Jak zmienić HWID dla hwid nie sądzę, że program, którego używałeś, działa


RE: Naruszenie EAC za każdym razem - cshellgo - 08-09-2018

Wypróbowałem dwa razy z wprowadzonym przeze mnie metodą HWID - natychmiastowy zakaz, dopóki nie dołączę do serwera. Ale komunikat o błędzie się zmienił, wydaje się, że już nie jest EAC. Teraz jest "Steam Auth: Publisher Issued Ban". Jedynym pomysłem, jaki mam teraz, to zmienić mój dysk twardy, ale to nie może być jedyny sposób na ponowne odtworzenie?


RE: Naruszenie EAC za każdym razem - b34nzzz - 08-09-2018

Zacytować: Originally Posted by ukeu Wypróbowałem dwa razy z wprowadzonym przeze mnie metodą HWID - natychmiastowy zakaz, dopóki nie dołączę do serwera. Ale komunikat o błędzie się zmienił, wydaje się, że już nie jest EAC. Teraz jest "Steam Auth: Publisher Issued Ban". Jedynym pomysłem, jaki mam teraz, to zmienić mój dysk twardy, ale to nie może być jedyny sposób na ponowne odtworzenie? spróbuj grać w Linuksie