c2i forums
Rust EAC Zablokowany w ciągu 30 minut od dołączenia do serwera - Printable Version

+- c2i forums (http://c2i.pl)
+-- Forum: Public (http://c2i.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Rust (http://c2i.pl/forum-4.html)
+--- Thread: Rust EAC Zablokowany w ciągu 30 minut od dołączenia do serwera (/thread-5147.html)

Pages: 1 2


Rust EAC Zablokowany w ciągu 30 minut od dołączenia do serwera - lindawirth - 11-08-2018

Przez ostatnie 4 dni za każdym razem, gdy loguję się do serwera, zostanę zbanowany w ciągu 30 minut od bycia na serwerze. nawet gdy nie mam załadowanych kodów. Czy jest coś, co mogę zrobić, aby to obejść? Byłoby bardzo pomocne, gdyby ktoś mógł mi w tym pomóc. Ponownie zainstalowałem system Windows 3x Używał VPN przez cały czas zmieniono identyfikator woluminu zmieniono adres mac. Zmieniono hwid kilka razy poprzez regedit postępuj zgodnie z tym przewodnikiem: https://bot-supply.com/forum/guides/...a-regedit.html


RE: Rust EAC Zablokowany w ciągu 30 minut od dołączenia do serwera - shadowabridged - 11-08-2018

mając ten sam problem, co kurwa teraz robi


RE: Rust EAC Zablokowany w ciągu 30 minut od dołączenia do serwera - 3rgiordano - 11-08-2018

Zmieniłem hwid, usunąłem kilka plików z foldera parowego i zarejestrowałem nowe konto z innego komputera i grałem na nim kilka godzin. Może w jakiś sposób migasz z zablokowanym kontem. Ponadto kilkakrotnie logowałem się na moje zbanowane konto, ponieważ mam na nim inne gry. Bez ban ~ 3 miesiące p. Kupiłem nowe konto ~ miesiąc po ban.


RE: Rust EAC Zablokowany w ciągu 30 minut od dołączenia do serwera - qcftqjka - 11-08-2018

Zabawne, jak wam mówicie "Zmieniono HWID". Skąd wiesz, że faktycznie zmieniłeś zastosowanie HWID Rust? Wygląda na to, że to, co się zmieniło, NIE jest poprawne. HWID różni się od oprogramowania do oprogramowania. Może być dosłownie KAŻDEGO .... i wszystko w połączeniu z czymkolwiek .... Więc ten głupi pomysł na zmianę najbardziej "używanego" standardowego gówna prawdopodobnie nie będzie działać. Idź głębiej, google różne typy rzeczy, których ludzie używają do tworzenia HWID. Bo najwyraźniej przeoczyłeś coś przed dołączeniem do nowego serwera.


RE: Rust EAC Zablokowany w ciągu 30 minut od dołączenia do serwera - gaelle.viva - 11-08-2018

Miałem ten sam problem, odinstalowałem mój dysk twardy i używam teraz tylko mojego dysku SSD


RE: Rust EAC Zablokowany w ciągu 30 minut od dołączenia do serwera - mdleary - 11-08-2018

Zacytować: Napisał TaylorPK Miałem ten sam problem, odinstalowałem mój dysk twardy i używam teraz tylko mojego dysku SSD Następnie usunąłeś swój stary dysk i umieściłeś nowy, lub nie rozumiem?


RE: Rust EAC Zablokowany w ciągu 30 minut od dołączenia do serwera - bactatanks - 11-08-2018

Zacytować: Napisał Thorswede Przez ostatnie 4 dni za każdym razem, gdy loguję się do serwera, zostanę zbanowany w ciągu 30 minut od bycia na serwerze. nawet gdy nie mam załadowanych kodów. Czy jest coś, co mogę zrobić, aby to obejść? Byłoby bardzo pomocne, gdyby ktoś mógł mi w tym pomóc. Ponownie zainstalowałem system Windows 3x Używał VPN przez cały czas zmieniono identyfikator woluminu zmieniono adres mac. Zmieniono hwid kilka razy poprzez regedit postępuj zgodnie z tym przewodnikiem: https://bot-supply.com/forum/guides/...a-regedit.html Próbowałeś usunąć i ponownie zainstalować rdzę? ponieważ kiedyś jest jakiś plik, który zostanie utworzony, gdy zostaniesz zbanowany w niektórych grach i natychmiast zostaniesz zbanowany, jeśli nie zainstalujesz go ponownie.


RE: Rust EAC Zablokowany w ciągu 30 minut od dołączenia do serwera - hellfugitive - 11-08-2018

Myślę, że EAC wymaga od ciebie nawet zmiany wszystkich Twych dysków twardych lub SSD, teraz jest to ból, o który chodzi.


RE: Rust EAC Zablokowany w ciągu 30 minut od dołączenia do serwera - tmanshadowrider - 11-08-2018

Zostałem wyrzucony z Rust i miałem ten sam problem, gdy próbowałem podrobić wszystko. Skończyło się na wysyłaniu e-maili i mówieniu o tym, a oni powiedzieli mi, że mogę grać na nowym koncie bez bana. (O ile oczywiście nie oszukałem ponownie).


RE: Rust EAC Zablokowany w ciągu 30 minut od dołączenia do serwera - abasbab - 11-08-2018

Oni HWID zabraniają ci od 2014 roku iirc. i nie, nie używają identyfikatora woluminu lub MAC karty sieciowej do HWID sig ty.