c2i forums
Wsparcie!!! - Printable Version

+- c2i forums (http://c2i.pl)
+-- Forum: Public (http://c2i.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Software (http://c2i.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Wsparcie!!! (/thread-5157.html)Wsparcie!!! - dmarklangford - 11-08-2018

mój przyjaciel ma wirusa, który nie pozwala mu uzyskać dostępu do Internetu w jego antywirusach i nie może zrobić wiele na swoim komputerze. to wygląda jak robak z blasterem, ale nie działa tak, jak na to, że wypróbował narzędzie do usuwania robaka blaster i powiedział, że nie znaleziono robaka   Czy ktoś może mi pomóc proszę


RE: Wsparcie!!! - anand1107 - 11-08-2018

przywróć swój komputer. włóż płytę "Restore Computer", a następnie uruchom kompilację ;-) postępuj zgodnie ze wskazówkami


RE: Wsparcie!!! - trno31mar25 - 11-09-2018

Tak, wiem, że mogę to zrobić, ale mój kumpel chce wypróbować różne opcje i to będzie ostatnia deska ratunku, ale za pomoc w każdym razie gevorg khc


RE: Wsparcie!!! - xzereusdlamini - 11-09-2018

Zacytować: Originally Posted by gevorgkhc przywróć swój komputer. włóż płytę "Restore Computer", a następnie uruchom kompilację ;-) postępuj zgodnie ze wskazówkami Nigdy nie rozumiem tej metody. Skąd wiesz, że te pliki przywracania również nie są zainfekowane? Sądzę, że to może zadziałać, ale co się stanie, jeśli w ciągu miesiąca pojawią się te same objawy? Połącz to, aby spróbować: 1.) Przejrzyj listę procesów za pomocą menedżera zadań i zakończ zadanie dowolnego programu, którego nie rozpoznajesz (GOOGLE A PROCESS WIDZIĆ, CO ZOSTANIE PRZED ZAKOŃCZENIEM ZAKOŃCZENIA), a następnie spróbuj włączyć skaner antywirusowy i skan. 2.) Zakończ zadanie dla każdego procesu, z wyjątkiem explorer.exe, systemu, procesu bezczynności systemu i tych, które rozpoznajesz jako krytyczne, aby system operacyjny działał. Próba włączenia skanera antywirusowego i skanowania. Jeśli te nie działają, prawdopodobnie jest to pamięć rezydentna, co oznacza, że ręczne usunięcie będzie znacznie trudniejsze.


RE: Wsparcie!!! - liliagg - 11-09-2018

lub Idź, aby rozpocząć Biegać Wpisz: Msconfig przejdź do ostatniej kolumny po prawej stronie i W / e powiem Ci, po prostu PM mnie i źle wypełnić wszystkie szczegóły.


RE: Wsparcie!!! - femmecats - 11-09-2018

cóż, możesz spróbować użyć najnowszego uaktualnionego oprogramowania antywirusowego do skanowania komputera. Aby to zrobić, potrzebujesz innego komputera. odłącz dysk twardy od komputera zainfekowanego wirusem i umieść go na innym komputerze, ustaw zainfekowany dysk twardy na Primary slave. Uruchom drugi komputer i użyj antywirusa do skanowania zainfekowanego dysku twardego. Lub po prostu przywrócić system.


RE: Wsparcie!!! - leah.arizala - 11-09-2018

zaktualizowałbym je, ale nie mógł wejść do sieci i nie pojawił się w jego procesie, więc w końcu zrobił format


RE: Wsparcie!!! - nayla.putri12 - 11-09-2018

Zacytować: Wysłano przez Antisniper cóż, możesz spróbować użyć najnowszego uaktualnionego oprogramowania antywirusowego do skanowania komputera. Aby to zrobić, potrzebujesz innego komputera. odłącz dysk twardy od komputera zainfekowanego wirusem i umieść go na innym komputerze, ustaw zainfekowany dysk twardy na Primary slave. Uruchom drugi komputer i użyj antywirusa do skanowania zainfekowanego dysku twardego. Lub po prostu przywrócić system. Powiedziałem, użyj innego komputera.


RE: Wsparcie!!! - schweisinator - 11-09-2018

Zacytować: Originally Posted by imunknowncheat Chciałbym je zaktualizować, ale nie może uzyskać dostępu do sieci, a to dident pokazują się w jego procesie, więc w końcu zrobił format Idealne rozwiązanie większości problemów z systemem Windows. Confusedzeroki uśmiech: Myślę, że mógł to być robak Sasser, ale mogło to być coś nowego.