c2i forums
Głośniki Logitech X-530 5.1 - Printable Version

+- c2i forums (http://c2i.pl)
+-- Forum: Public (http://c2i.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Software (http://c2i.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Głośniki Logitech X-530 5.1 (/thread-5443.html)

Pages: 1 2

Głośniki Logitech X-530 5.1 - mauricedhenderson - 11-28-2018

Po prostu mam te dzieci i one brzmią słodko, świetnie się sprawują w filmach i przy muzyce. Nie testowałem ich w armii Ameryki ani w żadnych innych grach, ale niedługo będę.   Kosztują mnie 75 dolarów (dolarów australijskich), co jest bardzo tanie, mam je ze sklepu o nazwie MSY.   Nie mam rzeczywistego obrazu ich konfiguracji, ponieważ moje baterie aparatu cyfrowego są martwe, tak chory po prostu post generic pic.       Wiem, że prawdopodobnie myślisz: "Dlaczego potrzebuje głośników 5.1, kiedy ma perfekcyjnie doskonały zestaw 6-calowych słuchawek Zalman Theater 5.1", mimo że są świetne i mają kabel o długości 10 stóp (który może dotrzeć do mojego łóżka), czy próbowałeś "wygodnie" oglądać film leżąc w łóżku z ogromnym zestawem słuchawek? to nie jest bardzo przyjemne   Czy ktokolwiek tutaj ma zestaw takich? a może coś podobnego? Jeśli tak, opublikuj niektóre obrazy swojej konfiguracji, aby móc obejrzeć - patrz   Edycja: tutaj jest pic z konfiguracji 5.1 na moim biurku, ale nie możesz zobaczyć tylnych głośników, bo są za tym, gdzie siedzę.

RE: Głośniki Logitech X-530 5.1 - kirtlienotreal - 11-28-2018

Komputer i głośniki wyglądają bardzo ładnie

RE: Głośniki Logitech X-530 5.1 - milkycumm - 11-28-2018

Mam taki sam zestaw głośników, i zgadzam się, że dźwięk jest od nich naprawdę niesamowity, tylko na wiele basów, jeśli oglądam filmy późno, dostaję mnóstwo skarg !!!!! ale kiedy mam szansę je podkręcić, są świetne. Polecam wszystkim, aby pozyskiwali tych mówców budżetowych, jeśli fundusze są ograniczone. Większość moich filmów oglądam za pomocą słuchawek z dźwiękiem przestrzennym, z jakiegoś powodu wolę jakość dźwięku, a także podoba mi się fakt, że głośniki tuż obok twoich uszu praktycznie nie znikają z niczego, co ludzie mówią.

RE: Głośniki Logitech X-530 5.1 - katz67 - 11-28-2018

Tak, bas na tych jest szalony, moja mama zaczęła walić w drzwi wczoraj wieczorem o 3 nad ranem, mówiąc mi, abym zmniejszyła głośność, powiedziałem "mamo, ta cholerna objętość wynosi 4%" ... na co ona odpowiedziała: "Nie obchodzi mnie to , próbuję zasnąć i mogę tu szumieć w moim pokoju "hahah zacząłem się śmiać

RE: Głośniki Logitech X-530 5.1 - kitten2tigress - 11-28-2018

Obyś miał szczęście. Pamiętam, że zapłaciłem gówno więcej za te głośniki. Ausie, myślę, że to było jak kilkaset! Ale tak, nie zawodzą, dobry zakup.

RE: Głośniki Logitech X-530 5.1 - dayofthunder1 - 11-28-2018

Tak, Dicksmith do dzisiaj chce za nich 148 $, co za przeklęta prowizja. Zawsze dostaję rzeczy z mojego komputera naprawdę tanie, tak naprawdę mógłbym dostać tańsze, jeśli flashuję moje ABN, ponieważ jestem w rzeczywistości zarejestrowanym jednym handlowcem w sprzęcie komputerowym

RE: Głośniki Logitech X-530 5.1 - tejuxtreme - 11-28-2018

zawsze kupuj rzeczy logitechowe najlepsze marki do kupowania na PC

RE: Głośniki Logitech X-530 5.1 - mikayla5984 - 11-28-2018

Zacytować: Napisał pierwotnie Czarnobyl Tak, Dicksmith do dzisiaj chce za nich 148 $, co za przeklęta prowizja. Zawsze dostaję rzeczy z mojego komputera naprawdę tanie, tak naprawdę mógłbym dostać tańsze, jeśli flashuję moje ABN, ponieważ jestem w rzeczywistości zarejestrowanym jednym handlowcem w sprzęcie komputerowym Ach, bardzo ładni, btw neva kupują głośniki z gier EB, w pewnym momencie mieli 500 $.

RE: Głośniki Logitech X-530 5.1 - amycoe06 - 11-28-2018

Tak, zawsze kupuję od małych sklepów z komputerami typu "pc", wiesz, gdzie ich sklep jest ich magazynem, a ty nie mogłeś kręcić kota za ogon, wydaje się być najtańszy. I tak zawsze kupuję logitech, moja mysz i klawiatura to także Logitech ... ale zamierzam zaktualizować moją klawiaturę wkrótce do Logitech G15 Jednak najpierw zamierzam kupić pilota do mojego komputera i czarną obudowę centrum multimedialnego. Ten komputer zostanie całkowicie przekształcony w centrum multimedialne (może nawet zamontować na ścianie moje głośniki i monitor)

RE: Głośniki Logitech X-530 5.1 - em.o.gi.r.ll.ovem.e.heart - 11-28-2018

Mam te głośniki 2, które są świetne, gdy oglądam film i słucham muzyki, grałem AA z głośnikiem, ale wolę zestaw słuchawkowy, ponieważ jest bliżej twoich uszu, więc lepiej słyszysz wrogów, ale nie musisz ich wcale słyszeć, ponieważ wszyscy hakujemy (najlepiej z nas), więc gram z głośnikami naprawdę fajnym dźwiękiem.