Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebujesz pomocy ze skryptem odrzutu AHK
Zacytować: Originally Posted by iCollin Nie jestem ekspertem od ahk, ale może spróbuję zainicjować i używać w ten sam sposób, w jaki skrypt używa tej globalnej zmiennej automatycznej. Nie jestem pewien, czy jest to konieczne, ani najlepszy sposób, aby to zrobić, ale wygląda na to, że działało dla tego innego var. Ponadto, jestem pewien, że istnieją inne działające skrypty odrzutu, które można znaleźć w Google, jeśli chcesz zobaczyć, jak inni to robią EDYCJA: Na razie spróbuj po prostu przenieść z: = 5 do prawej po pierwszym nawiasie klamrowym po autofire () Próbowałem tego - ale potem pętle dodawania lub odejmowania, jak ja strzelam (auto fire) Tak, próbowałem przenieść te tam z z: = 5, ale potem nie mają żadnego wpływu z jakiegoś powodu: / Mój skrypt działa, ale tylko dla - i + 1 z ustawionej wartości Z i chcę być w stanie dostosować go bardziej, biorąc pod uwagę różnorodność broni w grze (5 działa na bliznach do 100 metrów pierwszych 10 pocisków, 6 na m4 / m16 , 4 dla ump, 7-8 Chyba dla AK nie próbowałem .. ale rozumiem mój punkt widzenia)
Reply

Messages In This Thread
RE: Potrzebujesz pomocy ze skryptem odrzutu AHK - by freedom76 - 11-08-2018, 12:34 AM

Users browsing this thread: 1 Guest(s)