Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeśli mam 2 konta, będę mógł oszukiwać na moim koncie, nie otrzymując mojego głównego
Niektórzy powiedzieli, że Rust dodał jakąś cechę, że zakazy dotyczą wszystkich kont, które są połączone. Co się stanie, jeśli nie będę mieć swojego numeru telefonu ani adresu e-mail powiązanego z kontem alt, czy nadal będę zbanowany? Ponadto nie mam udostępniania rodzin na moim komputerze.
Reply
Dzienniki Steam nadal zawierają każde zalogowane konto, na które się zalogowałeś. Zalecamy usunięcie folderów "userdata, dumps, logs & config" przed zalogowaniem się z powrotem lub na nowe konto, ponieważ zawierają one informacje o rachunkach. Spraw, abyś nie używał tego samego adresu IP.
Reply
Zacytować: Originally Posted by shogust12 Dzienniki Steam nadal zawierają każde zalogowane konto, na które się zalogowałeś. Zalecamy usunięcie folderów "userdata, dumps, logs & config" przed zalogowaniem się z powrotem lub na nowe konto, ponieważ zawierają one informacje o rachunkach. Spraw, abyś nie używał tego samego adresu IP. Dziękuję za odpowiedź.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)