Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki jest teraz rdza dla hakowania?
Tak więc ostatnim razem grałem w rdzę kilka lat temu, to była stara wersja, która nie była zrobiona zbyt dobrze ze zbyt dużym zaufaniem dla klienta (bow insta kill itd.). Widzę, że rdza została zaktualizowana i została całkowicie przepisana? Jak wygląda scena hakerska? Ludzie nadal ładują Titantium itd. Widzę Rusta uruchamia EAC teraz iz tego, co zgromadziłem do tej pory Rust.exe to program ładujący dla RustClient.exe. Czy nadal możesz używać starej wstrzykiwania mono lub czy EAC blokuje to? Czy większość osób wybiera teraz trasę hakerską Memory zamiast wstrzykiwania C # DLL?   Wielkie dzięki
Reply
Zacytować: Wysłany przez Aspekt Tak więc ostatnim razem grałem w rdzę kilka lat temu, to była stara wersja, która nie była zrobiona zbyt dobrze ze zbyt dużym zaufaniem dla klienta (bow insta kill itd.). Widzę, że rdza została zaktualizowana i została całkowicie przepisana? Jak wygląda scena hakerska? Ludzie nadal ładują Titantium itd. Widzę Rusta uruchamia EAC teraz iz tego, co zgromadziłem do tej pory Rust.exe to program ładujący dla RustClient.exe. Czy nadal możesz używać starej wstrzykiwania mono lub czy EAC blokuje to? Czy większość osób wybiera teraz trasę hakerską Memory zamiast wstrzykiwania C # DLL? Wielkie dzięki Popękana rdza jest całkowicie zbita z powodu wolnych celow, wallhacks, zwł Rdza pary nadal ma aimbot i esp, ale wallhack jest łatwy do wykrycia
Reply
Zacytować: Originally Posted by dkvadim Popękana rdza jest całkowicie zbita z powodu wolnych celow, wallhacks, zwł Rdza pary nadal ma aimbot i esp, ale wallhack jest łatwy do wykrycia W jaki sposób Wallhack jest łatwiejszy do wykrycia niż Aimbot i ESP? Czy EAC robi zrzuty ekranu podobne do tego, w jakim używano Battlefield 3? Mówię głównie o Stevie.
Reply
Jest aimbot, esp, wall hack, natychmiastowy hit dla wersji parowej, ale nie chcesz zbanować fali bana. Możesz być w stanie bawić się z nim przez 1-5 tygodni, a potem fale na fale cię dopadną. Więc jeśli nie chcesz kupować klucza wielordzeniowego, nie hakuj w wersji parowej, także za pomocą testu eac, musisz zapłacić za hack, chyba że jesteś dobrym programistą
Reply
//poza tematem Wciąż pamiętam późny rok 2012 i oszukiwanie z przyjaciółmi na rdzę. to była zabawa. //na temat Nie tknąłem rdzy od 2 lat, czy warto ją kupić, żeby oszukiwać?
Reply
Próbowałem użyć go jako "EAC" dla Rust, ale nie mogę znaleźć rozsądnej informacji. Czy istnieje artykuł, który mógłbym przeczytać w związku z ich anticheat?
Reply
Zacytować: Originally Posted by qazz Próbowałem użyć go jako "EAC" dla Rust, ale nie mogę znaleźć rozsądnej informacji. Czy istnieje artykuł, który mógłbym przeczytać w związku z ich anticheat? Z tego, co mogę zebrać, łata standardowe sposoby wstrzykiwania biblioteki DLL, jak również funkcje mono do wstrzykiwania biblioteki DLL Unity, tak jak kiedyś. Mogę albo nie być poprawny, ale myślę, że być w stanie wstrzyknąć bibliotekę DLL, którą musiałbyś użyć używając wtryskiwacza kierowcy.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)