Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jedno trafienie zabić hack?
#1
Czy ktoś może mi pomóc?
Reply
#2
Wow, świetny temat. Podoba mi się ta część, w której wyjaśniasz, co już wypróbowałeś i gdzie teraz jesteś ...
Reply
#3
Zacytować: Originally Posted by learn_more Wow, świetny temat. Podoba mi się ta część, w której wyjaśniasz, co już wypróbowałeś i gdzie teraz jesteś ... Podoba mi się pomoc, którą udzieliłeś w tej odpowiedzi.
Reply
#4
http://www.unknowncheats.me/forum/ru...ac-secure.html Ten zabije naprawdę szybko twojego wroga po naciśnięciu klawisza aimbot.
Reply
#5
Zacytować: Napisał pierwotnie kaseola http://www.unknowncheats.me/forum/ru...ac-secure.html Ten zabije naprawdę szybko twojego wroga po naciśnięciu klawisza aimbot. * facepalm * Próbuje uczynić swoją własną, jestem całkiem pewna.
Reply
#6
Zacytować: Originally Posted by glenn332 * facepalm * Próbuje uczynić swoją własną, jestem całkiem pewna. Zacytować: Originally Posted by glenn332 Podoba mi się pomoc, którą udzieliłeś w tej odpowiedzi. U pomóż mu o wiele więcej ... Wróć 2 temat: Czy znasz jakiś język programowania? Czy kiedykolwiek pisałeś hasło do hackowania? A może potrzebujesz tylko źródła c / p i ofc powiedzieć znajomym, że zakodowałeś to sobie? ^^
Reply
#7
Zacytować: Napisał Xardaz U pomóż mu o wiele więcej ... Wróć 2 temat: Czy znasz jakiś język programowania? Czy kiedykolwiek pisałeś hasło do hackowania? A może potrzebujesz tylko źródła c?
Reply
#8
Zacytować: Originally Posted by glenn332 W porządku, a następnie opublikuj źródło pana. Nie ma powodu do: 1. Nigdy nie powiedziałem, że dostarczę źródło 2. Poprosił o pomoc, a nie o kod. Pomoc! = Dostarczanie kodu ale teraz wróćmy do tematu.
Reply
#9
Zacytować: Napisał Xardaz Nie ma powodu do: 1. Nigdy nie powiedziałem, że dostarczę źródło 2. Poprosił o pomoc, a nie o kod. Pomoc! = Dostarczanie kodu ale teraz wróćmy do tematu. Jak chcesz mu wtedy pomóc;
Reply
#10
Zacytować: Originally Posted by glenn332 Podoba mi się pomoc, którą udzieliłeś w tej odpowiedzi. To tylko podstawowe informacje, więc można mu lepiej pomóc.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)