Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy ktoś mógłby mi pomóc w projekcie "lil rel"?
Hej, miałem małe problemy ze skompilowaniem publicznego cheata i zastanawiałem się, czy ktoś je przepisał i może być słodką duszą, która mogłaby się nią podzielić <3. Nie jestem ekspertem od kodu c, ale mam problem z błędami i innymi rzeczami w Visual Studio.   Dzięki! <3
Reply
Fajne oszustwo, globalny ban
Reply
Zacytować: Originally Posted by fdvsf Nie jestem ekspertem od kodu c, ale mam problem z błędami i innymi rzeczami w Visual Studio. Nie tylko wymaga pewnej wiedzy na temat C, aby działał nawet na nowszych wersjach, nie zawiera obwodnicy, więc musisz samemu zakodować swój kod. To jest unknowncheats.me, a nie spoonfeed.me. Jeśli potrzebujesz działającego cheata w swojej ręce bez uczenia się, znajdź stronę p2c.
Reply
Zacytować: Originally Posted by fdvsf Hej, miałem małe problemy ze skompilowaniem publicznego cheata i zastanawiałem się, czy ktoś je przepisał i może być słodką duszą, która mogłaby się nią podzielić <3. Nie jestem ekspertem od kodu c, ale mam problem z błędami i innymi rzeczami w Visual Studio. Dzięki! <3 Przepisany? Przepraszam, ale moje gówno działa nadal z może odrobiną dotyku do ~ 20 linii kodu, który jest aktualnie dostępny na githubie. Domyśl.
Reply
Użyj oryginalnego wątku do wsparcia technicznego.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)