Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O "Mass Decay"
Zniszczenie boksu jest możliwe do tej gry, używałem go, ponieważ nie jest zabawne, widzę, jak administratorzy serwera czyszczą twój serwer, rujnuje grę, ten samobójczy exploit i wszystko o exploicie z łukiem rujnuje grę, znam hakera będzie tam, ale łatanie tego exploita sprawi, że ta gra będzie lepsza, jak sądzę, czy ktoś może ją wypuścić, żeby naprawić ten exploit? nie widzę już zabawy. To jest wątek dyskusji.
Reply
Sądzę, że był to zamiar zniszczenia gry przez JackD. Istnieją tylko dwa sposoby pokazywania exploitów, aby poprawić grę. 1. Wyślij je do programistów (nie mając nawet pewności, czy będą je czytać lub zwracać na nie uwagę) 2. Uwolnij publiczny hack (bardziej zabawny sposób) i zmuś programistów do zareagowania i naprawienia go. Ofc. W tej chwili nie ma sensu odgrywać rdzy poważnie, ponieważ wszystkie serwery są pełne ludzi używających hacków i niszczących wszystko. Ale pamiętaj, że wciąż jest alfą i jeśli istnieje możliwość włamania się, ZAWSZE będzie kimś, kto to zrobi. więc lepiej pokaż teraz luki w zabezpieczeniach niż w gotowej wersji.
Reply
Zastanawiam się, czy gracze kiedykolwiek mieli program bounty na temat błędów / exploitów. Twórcy mogą zdefiniować, jakie błędy lub exploity mogą zrekompensować. Od jakiegoś czasu trwa alfa i dopiero uświadomili sobie, jak wrażliwa jest gra (wersja CheatPunch). Czytam w czyimś komentarzu w innym wątku, że robimy Kontrolę Jakości i to my płacimy za to. To doskonały punkt. Naprawdę nie ma powodu, aby pomagać deweloperom w tym momencie.
Reply
ekonomicznym terminem na to jest: sytuacja, w której wszyscy wygrywają
Reply
Mogę powiedzieć jedno zdanie - gra jest zniszczona, deweloperzy nie mogą nic poradzić, ani też nie mogą samodzielnie naprawić żadnego pojedynczego błędu.
Reply
Zacytować: Originally Posted by quir1 Zastanawiam się, czy gracze kiedykolwiek mieli błąd
Reply
Jak się okazało? Nie mogę sobie wyobrazić, że to wszystko było takie złe.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)