Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oszuści sprzętu omija battleye?
jego bardzo znana pamięć do odczytu z sterownikami jądra i tym podobne, ale najbardziej nieznany odczyt pamięci to czytnik pamięci sprzętowej   mam Arduino Leonardo, sprzęt, który można na nim kodować C.   czy obejdzie battleye? beacuse its nie czyta pamięci przez aplikację, tylko rozszerzony usb, który łączył się ze sprzętem "     Zdjęcie sprzętu:   https://cdn.discordapp.com/attachmen...DYH3XN8LEG.png
Reply
nie ma (praktycznie) sposobu, aby arduino odczytało pamięć gry (bez jakiegoś kodu na komputerze)
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie ThePapanoob nie ma (praktycznie) sposobu, aby arduino odczytało pamięć gry (bez jakiegoś kodu na komputerze) To. Jak powiedziałeś, jest to urządzenie USB, więc możesz robić to, co mogą zrobić urządzenia USB i ich sterowniki. W zakresie, w jakim istnieje sterownik (lub exploit dla jednego), który pozwala odczytywać dowolną pamięć systemową na urządzeniu, to jest tak, jak przy użyciu dowolnego innego exploita dla sterownika. BE może oznaczać flagę kierowcy, jeśli jest znana, i wszystko jest w porządku, jeśli tak nie jest.
Reply
Myślę, że facet źle zrozumiał jego próbę powiedzenia, że podłącza Arduino na swoim komputerze i mając nadzieję, że zmieni jego HWID, a więc obejdzie się z zakazanego z battleeye ...
Reply
Zacytować: Originally Posted by brownfox Myślę, że facet źle zrozumiał jego próbę powiedzenia, że podłącza Arduino na swoim komputerze i mając nadzieję, że zmieni jego HWID, a więc obejdzie się z zakazanego z battleeye ... nie, ponieważ PUBG nie zawiedzie Cię przez HWID do teraz ...
Reply
DMA jest absolutnie przesadą dla każdego AC, który rozpoczyna się wraz z grą.
Reply
Zacytować: Napisał dracorx DMA jest absolutnie przesadą dla każdego AC, który rozpoczyna się wraz z grą. Cieszę się, że ktoś o tym wspomniał. Właściwie kupiłem PCIeScreamer, aby stworzyć opartą na DMA platformę do cheatowania z PCILeech dla zabawy. Zaletą jest to, że jest to permanentne obejście praktycznie dowolnego oprogramowania AC, a nawet można uruchomić grę na jednym komputerze, a na innym.
Reply
Zacytować: Originally Posted by randomguy233 Cieszę się, że ktoś o tym wspomniał. Właściwie kupiłem PCIeScreamer, aby stworzyć opartą na DMA platformę do cheatowania z PCILeech dla zabawy. Zaletą jest to, że jest to permanentne obejście praktycznie dowolnego oprogramowania AC, a nawet można uruchomić grę na jednym komputerze, a na innym. Dziękuję za udostępnienie tego na publicznym forum, więc BE może wykryć domyślną identyfikację HWID, którą flasher PCileech da urządzeniu PCI ....... Czy może poczekać, czy urządzenie PCI z obsługą DMA jest podłączone do twojego komputera, aby cię zbanować? po prostu prosić o mojego przyjaciela
Reply
Zacytować: Originally Posted by jussihi Dziękuję za udostępnienie tego na publicznym forum, więc BE może wykryć domyślną identyfikację HWID, którą flasher PCileech da urządzeniu PCI ....... Czy może poczekać, czy urządzenie PCI z obsługą DMA jest podłączone do twojego komputera, aby cię zbanować? po prostu prosić o mojego przyjaciela nie możesz być poważny patrząc na historię twojego wpisu, nie wiedziałeś, że pcileech jest czymś, dopóki nie został opublikowany. Chcę zobaczyć, jak kupujesz narzędzie o wartości 350 USD, abyś mógł odczytać pamięć, a następnie spróbować narysować kod i na wszelki wypadek uzyskać zakaz nadkładania. do diabła, chciałbym zobaczyć, jak wypróbowujesz zewnętrzne odszyfrowywanie, a tym bardziej renderowanie. to także forum do dzielenia się. większość rzeczy, które masz w swoich slotach PCIe, używa DMA: Twoja karta graficzna, dowolne kontrolery hdd, karta dźwiękowa, karta NIC. niektóre z nich są zintegrowane, nadal używają pasów PCIe. tak więc, posiadanie którejkolwiek z tych rzeczy na twoim komputerze wystarczy, aby uzyskać zakaz imho.
Reply
Zacytować: Napisał Lamleial nie możesz być poważny patrząc na historię twojego wpisu, nie wiedziałeś, że pcileech jest czymś, dopóki nie został opublikowany. Chcę zobaczyć, jak kupujesz narzędzie o wartości 350 USD, abyś mógł odczytać pamięć, a następnie spróbować narysować kod i na wszelki wypadek uzyskać zakaz nadkładania. do diabła, chciałbym zobaczyć, jak wypróbowujesz zewnętrzne odszyfrowywanie, a tym bardziej renderowanie. to także forum do dzielenia się. większość rzeczy, które masz w swoich slotach PCIe, używa DMA: Twoja karta graficzna, dowolne kontrolery hdd, karta dźwiękowa, karta NIC. niektóre z nich są zintegrowane, nadal używają pasów PCIe. tak więc, posiadanie którejkolwiek z tych rzeczy na twoim komputerze wystarczy, aby uzyskać zakaz imho. DMA było fajne około 2004 roku, kiedy to zrootowali oryginalnymi ipodami! Ale w dzisiejszych czasach to kiepskie gówno
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)