Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebujesz pomocy z RunDLL
#11
Zacytować: Originally Posted by noliari123 To było w folderze w Skype gdzieś tam Nie zrzucie nie usunąłem go z folderu System32 tak ... to był wirus ... nadal masz to w koszu? również spróbuj uruchomić program antywirusowy ur. może znajdzie inne lokalizacje, w których wirus się zaciągnął .. jeśli zapłaciłeś za program antywirusowy, będziesz mógł zadzwonić do ich pomocy i poprosić o pomoc. również spróbuj googling "rundll skype" lub coś podobnego ... może ktoś też miał wirusa, a ppl pomógł mu go całkowicie usunąć i sprawić, że Windows znów będzie działał poprawnie.
Reply
#12
dobrze teraz i foramte mój komputer ale dostałem inny problem teraz. Idk, jeśli jest to normalne Directupload.net - kbgmovuc.png bevore problem z rundll i przed formate nie miałem tak małe zadania tam. Pamiętam, że przed problemem z komputerem rundll i formate miałem znacznie więcej zadań.
Reply
#13
Jest to lista procesów, oczywiście jest "normalna" ^ ^
Reply
#14
to jest małe, widzisz, że nie mogę być normalny, mój komputer jest wolniejszy niż wcześniej, który musi być na liście prozess
Reply
#15
"prozesse aller benutzer anzeigen" .... Jeśli ponownie zainstalowałeś system operacyjny, powinieneś być w porządku ...
Reply
#16
Tak, jest w porządku. prawie nic tam nie ma, ponieważ prawdopodobnie jeszcze nie zainstalowałeś wszystkich programów, które miałeś wcześniej.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)