Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebujesz pomocy z RunDLL
#1
dobrze, mam problem. Zamierzam to zdobyć od czasu doby. tutaj zdjęcie Directupload.net - yyvofsv8.png
Reply
#2
To międzynarodowe forum, mów po angielsku EDYCJA: lepiej, ale proszę dać nam tłumaczenie komunikatu o błędzie, nie mówię po niemiecku
Reply
#3
tłumaczenie tego błędu .. Zacytować: Wystąpił błąd podczas uruchamiania -k Nie można znaleźć modułu. powiedz nam, co dokładnie powoduje ten błąd .. 1.U zrobiłeś to 2. Zrobiłeś to itp. także twoja gramatyka to sht .. "die Hilfe" to rzeczownik fkin .. spróbuj pisać poprawnie, ale z tym nie powinieneś ... powinieneś się tego nauczyć w szkole podstawowej ..
Reply
#4
Daj nam dodatkowe informacje, kiedy wystąpił błąd, co zrobiłeś, co próbujesz wstrzyknąć, w jakim procesie? Czy próbowałeś uruchomić swój inżektor jako administrator?
Reply
#5
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie -Tek Daj nam dodatkowe informacje, kiedy wystąpił błąd, co zrobiłeś, co próbujesz wstrzyknąć, w jakim procesie? Czy próbowałeś uruchomić swój inżektor jako administrator? gdzie on powiedział, że występuje podczas wstrzykiwania? ; P cóż, byłoby zabawnie, gdyby próbował wstrzyknąć hack w rundll jeśli nie ma to nic wspólnego z hackowaniem, spróbuj google rozwiązać swój problem. najprawdopodobniej ktoś jeszcze z tym samym problemem, przed u.
Reply
#6
Prawdopodobnie odinstalowałeś program, który nie został całkowicie usunięty; sprawdź MSConfig i zobacz, co należy na karcie uruchamiania, a co nie.
Reply
#7
Zacytować: Originally Posted by w00tare Prawdopodobnie odinstalowałeś program, który nie został całkowicie usunięty; sprawdź MSConfig i zobacz, co należy na karcie uruchamiania, a co nie. jeśli tak jest, to uruchomienie CCleaner też by pomogło ... nie byłoby to
Reply
#8
cóż, mam ten problem od wczorajszego dnia. Prozess o nazwie rundll32.exe był powolny mój komputer, więc znalazłem go i usunąć go z mojego komputera. teraz, kiedy zaczynam mój komputer, mam ten problem i mój komputer nie działa poprawnie. Próbuję sformatować mój komputer, ale nie działa idk dlaczego.
Reply
#9
Zacytować: Originally Posted by noliari123 cóż, mam ten problem od wczorajszego dnia. Prozess o nazwie rundll32.exe był powolny mój komputer, więc znalazłem go i usunąć go z mojego komputera. teraz, kiedy zaczynam mój komputer, mam ten problem i mój komputer nie działa poprawnie. Próbuję sformatować mój komputer, ale nie działa idk dlaczego. dlaczego chcesz usunąć rundll? Windows tego potrzebuje .. nie możesz po prostu usunąć tego sht .. Komandan ... nie możesz być taki głupi ... gdzie znajduje się plik, który usunąłeś? ..
Reply
#10
To było w folderze w Skype gdzieś tam Nie zrzucie nie usunąłem go z folderu System32
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)