Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzeba No-recoil Hack For FourDelta
#1
Zastanawiałeś się, czy są jakieś aktualne wersje włamań No-Recoil, które nie są wykrywalne na serwerach FourDelta?   Właściwie użyłem tego tutaj.       http:
Reply
#2
to było od 2009 -.- jak głupi możesz używać 3-letniego hacka, ale tak, wciąż musisz w8 dla niektórych wydań hacków mw2 mp
Reply
#3
Tutaj znajdziesz wszystkie hacki. Po prostu szukaj No-recoil: http://www.unknowncheats.me/forum/ca...tool-list.html I tak, dlaczego dafuq użyłeś hackowania od 2009 roku?
Reply
#4
Zacytować: Napisał Neelix to było od 2009 -.- jak głupi możesz używać 3-letniego hacka, ale tak, wciąż musisz w8 dla niektórych wydań hacków mw2 mp Hej ... po raz pierwszy użyłem włamania w moim życiu Jedynym powodem, dla którego chciałbym użyć hackowania bez zwoju, jest to, że z jakiegoś powodu mój współczynnik ognia jest nieznacznie wyższy niż przeciętny gracz? Kiedy wystrzeliwam moją broń, wystrzeliwuje za dużo pogody z moim padem lub myszką, które powodują dodatkową cewkę? Nie wiem, dlaczego nie można tego rozgryźć? Bądź ze mną uprzejma Zacytować: Napisał pierwotnie MrPuma Tutaj znajdziesz wszystkie hacki. Po prostu szukaj No-recoil: http:
Reply
#5
Zacytować: Pierwotnie wysłany przez SABERWOLF Co to znaczy, że ich nie ma? Nie na UC, nie.
Reply
#6
Zacytować: Napisał pierwotnie MrPuma Nie na UC, nie. Hmmm ... ten sux !!! Czy zdarzyło Ci się wiedzieć o jednym nurcie, który jest hostowany gdzieś indziej? Może możesz mi powiedzieć o szczegółach? Google nie pomogło !!
Reply
#7
nie mogę wysyłać Ci szczegółów. google to dobra pomoc Wątek zamknięty
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)