Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DCUO toksyczna społeczność i gra jak rak
#11
Zacytować: Napisał Roddy01 i wiesz, co mówię o "nauczaniu", nie pomyl się z LOLem Wiem, że nie jest to twoja praca, jest to hoby, czas wolny funy, ale naprawdę potrzebujesz b patienc z tym, co masz i spróbuj podzielić się tym, co wiesz o tej grze, to wszystko, co wszyscy deweloperzy robią tutaj w UC ... nie próbuj obrażasz cię, o jakiej części nie wiesz tego? Powtarzanie tego samego w kółko bardzo szybko się starzeje. Ludzie tacy jak ty, którzy proszą o materiały informacyjne, denerwują się, gdy odpowiedź brzmi: "Wszystkie informacje, których potrzebujesz, są już wewnątrz wątku" Nie chcę się uczyć w pierwszej kolejności. I chcesz wiedzieć, skąd wiem, że po prostu przeskoczyłeś na kilka ostatnich stron w wątku DCUO? Tamten twórca umieścił wszystkie narzędzia i musiał zrobić działający sdk, wraz z prawie wszystkimi adresami, z których korzystał. A wszystko to wciąż nie wystarczy?
Reply
#12
Zacytować: Napisał pierwotnie IINASTYII Powtarzanie tego samego w kółko bardzo szybko się starzeje. Ludzie tacy jak ty, którzy proszą o materiały informacyjne, denerwują się, gdy odpowiedź brzmi: "Wszystkie informacje, których potrzebujesz, są już wewnątrz wątku" Nie chcę się uczyć w pierwszej kolejności. I chcesz wiedzieć, skąd wiem, że po prostu przeskoczyłeś na kilka ostatnich stron w wątku DCUO? Tamten twórca umieścił wszystkie narzędzia i musiał zrobić działający sdk, wraz z prawie wszystkimi adresami, z których korzystał. A wszystko to wciąż nie wystarczy? nie, nigdy nie pytam o kod, ja mówię o tym, co widzę od miesięcy, od użytkowników do op! EDYCJA: faktem jest, że DCUO w UC jest naprawdę inne, jeśli spojrzysz na miejsce GTAo tutaj w UC ... mayb mój angielski jest naprawdę do dupy i wszyscy faceci prostacy nie dostali mojego punktu, ale jest w porządku
Reply
#13
Teraz fałszywie przedstawiasz rzeczy. dobra chodźmy: moje pierwsze mnsg z u: https://www.unknowncheats.me/forum/1696044-post463.html 25 kwietnia 2017, 05:06 po prostu mnie ignorujesz, jest ok, wiem, że nie mamy tu całego czasu na forum mój drugi mnsgm w otwartym wątku, boce, właśnie myślę, że zgubiłeś mój mnsg: https://www.unknowncheats.me/forum/1699961-post484.html 30 kwietnia 2017, 17:03 pytając o nową funkcję w hack, i wyjaśnisz mi, że jest po stronie serwera i nie chcesz tego szukać, znowu, jest ok, wiem, że skupiamy się przede wszystkim na moja trzecia mnsg do u, pokazująca mayb rozwiązanie dla ciebie (strang, nie pokazuj mojego mnsg na tym cytacie, ale wszyscy mogą to znaleźć): https://www.unknowncheats.me/forum/1735731-post623.html 12 czerwca 2017, 22:28 a ta odpowiedź dotyczy tego, co mówię, czasami wyglądasz tak arogancko! tylko zmienisz wszystko, by pokazać innym facetom, że nie mam żadnego sensu w tym wątku, to pokazuje więcej, co mówię ... tak czy inaczej, mój post nie dotyczy ciebie, jeśli tak, właśnie zacytuję nazwisko na op myślę, że to wszystko, nie mamy nic więcej do rozmowy o tym, po tym, jak spróbujesz zmienić wszystkie daty i spróbuj mnie bzdury pa, budy, miłego dnia!
Reply
#14
Zacytować: Originally Posted by ummbop Ok, więc mam daty do tyłu Naprawdę nie spędzałem zbyt wiele czasu na oglądaniu tych postów, które właśnie brałem jako przykłady, że wszystko, czego chcesz, to usterka finansowa i jesteś zdenerwowany, że ludzie wysyłają je dla GTA, ale nie dla DC, więc przejdź do połączenia jedyny programista udostępniający darmową treść do gry okropnemu programiście, który nie udostępnia informacji .. gg? Także cały post nie dotyczył mnie, ale zajmuję się częściami, które były dla mnie skierowane. Nie będę tu znowu odpowiadał na tę głupotę. Powodzenia. nie mylisz się co do osądu ... jeśli potrzebujesz do widzenia, znowu: cześć, miłego dnia!
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)