Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DCUO toksyczna społeczność i gra jak rak
DCUO toksyczna społeczność i gra jak rak
Reply
Przykro mi słyszeć, że zostałeś zbanowany, obecnie próbuję znaleźć gildię, która jest tylko hackerem i gdzie możemy połączyć siły bez obawy, że kiedy użyjemy hackowania z przypadkowymi osobami, mamy ryzyko, że zostaniemy złapani. następnie zbanowany. Tylko przy użyciu hakowania REMAKE dla opcji bez opóźnienia, w połączeniu z dobrym autoclickeriem, możesz zabić bossów rajdowych w czasie poniżej 5 minut lub mniej. Używam go tylko wtedy, gdy mój CR jest wyższy niż innych ludzi. Ludzie są przyzwyczajeni do poruszania tematu, który jest najbardziej gorący, jeśli duża grupa ludzi robi to samo, wiele innych osób pójdzie w jego ślady. Zasadniczo, jeśli kilka z nich to dicks, inne mniejsze dicks dołączą do XD.
Reply
Nie mam zakazu, jestem po prostu znudzony całą tą grą ...
Reply
Zacytować: Napisał Roddy01 okropni programiści (tylko jeden, na prawdę) Dzięki, przypomnij mi, co znowu zrobiłeś w społeczności hakerów dc? Jestem pewien, że to o wiele więcej niż kiedykolwiek. Zacytować: Napisał Roddy01 brak wspólnych informacji, jakie kiedykolwiek widziałem na jakimkolwiek forum hack / glitch! Gdzie twoja praca nad grą? Faktem jest, że udostępniłem więcej informacji na temat hackowania tej gry niż ty lub ktokolwiek inny na tej stronie, więc poświęcenie czasu na subtelną krytykę mnie jest całkiem zabawne, zwłaszcza gdy jedyną rzeczą, którą widziałem od ciebie, jest żebranie i dziwowanie, wielki wkład w społeczność! Zacytować: Napisał Roddy01 Czy nic nie kosztuje dzielenie się usterkami RB dla wszystkich tutaj w UC? glitch stabilizatorów? ruch / błąd tokena mocy? i wiele innych rzeczy jak dupe itens ?! Głównym powodem, dla którego nie napisałem o powtórce / usterce / usterce stabilizatora, aby ludzie mogli go publicznie użyć, gdy go o to poproszę? ponieważ wiedziałem, że ludzie używający go zostaną zbanowani i co się stanie? dc zbanowany wszyscy za pomocą usterki. Przykro mi, że nie chciałem udostępnić czegoś, o czym wiedziałem, że ostatecznie zbanowany zostanie użytkownik ... Ciesz się poszukiwaniem materiałów informacyjnych, jestem pewien, że to cię daleko zaowocuje
Reply
yeah @ ummbop, widzę, że doznałeś kontuzji i na prawdę, o u, idc Właśnie pamiętam dużo facetów pytających o jakieś rzeczy i mówisz "jego strona serwera" zastanawiasz się ?! wszystkie gry mają dodatki po stronie serwera i możemy zrobić wiele rzeczy na ten temat, po prostu nie obchodzi mnie, że broza nie jest częścią planu ur, i rozumiem Nie mam żadnego problemu z u, tylko myślenie o tym, co źle mówisz teraz: przestań być arogancki z jakąś osobą, spróbuj b nauczyć, wiem, że masz uprawnienia, aby to zrobić "Z dużą mocą przychodzi duża odpowiedzialność" baw się z trenerem ur dla dcuo! bardzo ci pomagasz z tą komuną (aby zrobić bardziej toksyczną)
Reply
Zacytować: Originally Posted by ummbop ... Człowieku, nie zrozum mnie źle, w każdej chwili mówię im włamać się lub rozwinąć ... i wiesz, co mówię o "nauczaniu", nie pomyl się z LOLem Wiem, że nie jest to twoja praca, jest to hoby, czas wolny funy, ale naprawdę potrzebujesz b patienc z tym, co masz i spróbuj podzielić się tym, co wiesz o tej grze, to wszystko, co wszyscy deweloperzy robią tutaj w UC ... nie próbuj obrażasz cię, o jakiej części nie wiesz tego?
Reply
Zacytować: Napisał Roddy01 ale naprawdę potrzebujesz b patienc z następującymi po Nie, nie wiem, dlaczego myślisz, że tak robię? Zacytować: Napisał Roddy01 i spróbuj podzielić się tym, co wiesz o tej grze, to wszystko, co robią tutaj wszyscy w UC ... Udostępniłem wiele informacji, kodu i jedynego hackowania w sieci dla dcuo, o czym ty mówisz? Zacytować: Napisał Roddy01 Nie próbuję obrażać cię, jakiej części nie rozumiesz Jestem pewien, że kiedy nie próbujesz kogoś urazić, zawsze nazywasz ich "okropnym deweloperem". Świetna logika, proszę pana.
Reply
Bądź zmianą, którą chcesz zobaczyć ummbop i inni współtwórcy tego forum nie są ci nic winni, dobrowolnie przekazują swoją wiedzę i działają tak jak wszyscy, to przywilej, a nie prawo. Jeśli to są twoje prawdziwe myśli, zacznij pracować nad nauką programowania, inżynierią wsteczną i uwolnij swoje odkrycia.
Reply
Zacytować: Originally Posted by ummbop Stworzyłeś toksyczną nitkę na temat toksyczności, ironia jest prawdziwa. mayb bcose im część tego toksycznego communit, ironia też jest prawdziwa lol
Reply
Zacytować: Napisał Roddy01 mayb bcose im część tego toksycznego communit, ironia też jest prawdziwa lol mayb bcose jesteś toksyczny
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)