Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukasz Flyhacka
#1
Czy istnieje klient, który mogę po prostu załadować, który zawiera włamanie, widzę, że klient A3MON go ma, ale widzę ludzi, którzy twierdzą, że zostali zbanowani przez VAC, a ja naprawdę nie chcę zastępować żadnego z plików gry.   Przepraszam, jeśli ten wątek wydaje się być nooby, jestem dość doświadczony w przypadku wszystkich innych oszustów, a nie latającego.   Dzięki za pomoc z góry!
Reply
#2
Spójrz tam: http://www.unknowncheats.me/forum/ru...hack-list.html Dostępne są wszystkie wydane hacki do Rusta. Jeśli nie możesz czegoś znaleźć, skorzystaj z funkcji wyszukiwania lub przeczytaj kilka wątków na temat ataku na muchy.
Reply
#3
Zacytować: Napisał pierwotnie MrJP Czy istnieje klient, który mogę po prostu załadować, który zawiera włamanie, widzę, że klient A3MON go ma, ale widzę ludzi, którzy twierdzą, że zostali zbanowani przez VAC, a ja naprawdę nie chcę zastępować żadnego z plików gry. Przepraszam, jeśli ten wątek wydaje się być nooby, jestem dość doświadczony w przypadku wszystkich innych oszustów, a nie latającego. Dzięki za pomoc z góry! Z hackowaniem zawsze masz szansę na bana. Stwórz własny, jeśli chcesz być bardziej bezpieczny. Uważam, że klient A3MON nie został wykryty poza Cheatpunch, ale jest na to obejście.
Reply
#4
Nie martwię się, że zostanę zbanowany, ale najpierw sprawdziłem, czy jest bezpieczniejszy, a jeśli chodzi o hakowanie na całej liście hackowej, którą już sprawdziłem, lot jest bardzo powolny. Więc zasadniczo moją jedyną opcją jest klient A3MON?
Reply
#5
Zacytować: Napisał pierwotnie MrJP Nie martwię się, że zostanę zbanowany, ale najpierw sprawdziłem, czy jest bezpieczniejszy, a jeśli chodzi o hakowanie na całej liście hackowej, którą już sprawdziłem, lot jest bardzo powolny. Więc zasadniczo moją jedyną opcją jest klient A3MON? Tak, najprawdopodobniej. To całkiem dobry hack. Mam nadzieję, że ci się powiodło, ale pamiętaj, by ominąć CP.
Reply
#6
Zacytować: Originally Posted by trevorrr Tak, najprawdopodobniej. To całkiem dobry hack. Mam nadzieję, że ci się powiodło, ale pamiętaj, by ominąć CP. ok, dziękuję za pomoc, widzę wielu innych graczy, którzy to robią, i czuję się pominięci haha.
Reply
#7
Zacytować: Originally Posted by trevorrr Tak, najprawdopodobniej. To całkiem dobry hack. Mam nadzieję, że ci się powiodło, ale pamiętaj, by ominąć CP. Cóż, wypróbowałem to przez dobre kilka godzin, to jest dobre, ale niestety jest problem z hakiem, w którym czasami nie można go kontrolować, a to zabiera cię w powietrze, powodując naruszenie.
Reply
#8
Klient A3MON to najnowszy i najbezpieczniejszy atut hackowy, chociaż jeśli chciałbyś jeszcze bezpieczniej, musisz odwrócić grę i samemu zakodować hak (nie stosuję skryptów w CE jako opcji, ponieważ wykryto, że zakładam) - Ty musiałbym najpierw odwrócić grę, tak jak powiedziałem, na przykład z CE, i użyć innych narzędzi, aby przeanalizować znalezione dane i znaleźć poprawne przesunięcia / adresy, które byłyby potrzebne do stworzenia hackowania, a później do kodu, chyba że nie możesz kodować Jeśli chcesz spróbować, polecam Ci te narzędzia: * Cheat Engine (CE) * Reclass Cheat Engine - Czy skaner pamięci, który można użyć, aby znaleźć poprawne adresy / wskaźniki i takie Reclass - Od rekrutacji zrobiłem post wiki na ten temat, możesz go przeczytać, jeśli chcesz tutaj: ReClass UC Wiki link
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)