Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Struktura Vossy dla wersji 1.7?
#1
To naprawdę ważne pytanie.   Otrzymałeś v1.7 z framworke, ponieważ v1.6 było naprawdę dobrym hackerem. Jeśli nie, to czy możesz zmienić przesunięcia, abyśmy mogli mieć ot dla wersji 1.7?   Szkoda, że nigdy nie zrobili 1.7, więc nadal mógłbym użyć hacka.
Reply
#2
Zacytować: Napisał pierwotnie bigsnake To naprawdę ważne pytanie. Otrzymałeś v1.7 z framworke, ponieważ v1.6 było naprawdę dobrym hackerem. Jeśli nie, to czy możesz zmienić przesunięcia, abyśmy mogli mieć ot dla wersji 1.7? Szkoda, że nigdy nie zrobili 1.7, więc nadal mógłbym użyć hacka. Zacytować: Ima wypuszcza moje stare źródło hackowania cod4, odkąd wyciekło, a ja zrobiłem nowy i lepszy. To dla 1.6. Jest naprawdę brudny, ale ma w sobie coś takiego jak esp, radar, aimbot ... dobry do celów edukacyjnych. Zacytować: Istniał dobry powód, dla którego wypuściłem go na 1.6..even trudnych Ii mam swój własny hack zaktualizowany do najnowszej łatki. T jego źródłem jest nauka, a nie kompilacja i gra. Każdy, kto posiada podstawowe umiejętności programowania / hakowania, może zaktualizować src do najnowszej wersji. Miłego dnia.. Zacytować: Dobrze dobrze... Więc nie każdy, kto potrafi kompilować rzeczy, nie może zacząć hackowania strony sprzedającej i sprzedać publicznego źródła, tak jak stało się ze źródłem ogoid bf2. "Ucz się" jest kluczowym słowem tego wydania źródłowego. arsaghdsadsa
Reply
#3
Nie sądzę, że on ma źródło ...: \
Reply
#4
Niezależnie od tego, myślę, że deadnesser jest tam martwy. Źródło 1.6 jest publiczne. heck jest wystarczająco dużo informacji na forach UC i na stronie UC Tutorial, aby przesłać ją do wersji 1.7, gdyby chciał. Vossy dał społeczeństwu szansę na zjedzenie i nakarmienie umysłu, nie może jednak nakłonić kogoś do karmienia mózgu, chyba że spróbujesz swojego dangysty.
Reply
#5
Nie mam żadnych kompilatorów
Reply
#6
Następnie musisz nauczyć się C, a także uzyskać kompilator, który zawiera DX SDK, więc hacki D3D będzie działać. To jest, gdzie chciałbyś zacząć, a następnie musisz rozejrzeć się wokół UC dla przesunięć na 1.7, wtedy powinieneś być w stanie po prostu zastąpić adres
Reply
#7
Yup, Visual Studio C Express edition to darmowy program Microsoft do tego. Również, jak podano w d1gitalSLR, istnieje wiele informacji na temat UC, jak podano dla takich. Oprócz lepkich tytułów Offsety itp. Można tam znaleźć bud offsetów.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)