Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sabotaż danych - Rust
Cześć, nie mam tyle doświadczenia w tworzeniu własnych hacków, po prostu odrobinę doświadczenia manipulowania danymi wysyłanymi z powrotem do serwera w innych grach, a nie rdzewieniem, więc zastanawiałem się zanim uderzyłem głową w ścianę przez shi * ładunek kłopotów zmieniających pakiety z rdzą i nie uzyskujących żadnych wyników, czy ktoś wcześniej próbował tego? i czy można to zrobić nawet z rdzą? Nie jestem bardzo obeznany z tym, jak rzeczy działają po stronie serwera. dla tych z was, którzy nie rozumieją, o co pytam (oczywiście z powodu mojego kiepskiego wytłumaczenia i braku szczegółów), przez manipulowanie danymi mam na myśli, że kiedy uderzę w stos rudy, otrzymuję 3 rudy metalu, dane są wysyłane na serwer z mojej strony rzeczy, które trafiłem na kupę rudy, serwer odbiera moje dane i daje mi 3 ore (przynajmniej to, co myślę, że się dzieje) i zastanawiam się, czy mogę zmienić dane, które wysyłam na serwer, aby sądzić, że uderzyłem ułóż stos 30 razy zamiast raz i daj mi 30 razy więcej rudy. ore (edytuj: lub) podczas tworzenia 1 pala (edycja: woodplank) spraw, aby serwer pomyślał, że utworzył 100, zmieniając dane wysyłane na serwer. z góry dziękuję za wszelkie "stosowne" odpowiedzi. Nie mam pojęcia, czy to pytanie zostało zadane wcześniej, ponieważ szukałem trochę na Czwarty i nic nie znalazłem, wybacz mi, jeśli coś przeoczyłem, jestem trochę głupi.
Reply
Jest facet ... na East 1 o nazwie Blitzmachine, jestem pewien, że właśnie to robi. Jest to "niestandardowy" hack, którego używa, który zmienia pakiety w odpowiedzi
Reply
ohhh sry złamałem zasadę przeciwko hakowaniu: |? czy manipulowanie danymi jest nielegalne? Próbuję tylko oszukać. Nie wiem, czy łamie zasady serwisu, więc proszę ostrzegać przed banem (to było wskazane administratorom xD), dziękuję. i chciałbym uzyskać bardziej szczegółową odpowiedź.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie alij8000 ohhh sry złamałem zasadę przeciwko hakowaniu: |? czy manipulowanie danymi jest nielegalne? Próbuję tylko oszukać. Nie wiem, czy łamie zasady serwisu, więc proszę ostrzegać przed banem (to było wskazane administratorom xD), dziękuję. i chciałbym uzyskać bardziej szczegółową odpowiedź. Manipulowanie danymi po stronie serwera nie jest tutaj dozwolone lub włamywanie serwerów itp. Dopuszczalne są tutaj tylko rzeczy po stronie klienta
Reply
bez szyderstwa rusteh, ale ulikujesz im manipulowanie moją stroną danych, a nie serwerem i wysyłanie go na serwer, prawda ?????? Innymi słowy, jeśli uważasz, że to narusza zasady serwisu, powinieneś usunąć wątek dla ładowarki tytanowej i hakera do pozyskiwania drewna, ponieważ to samo powoduje, że serwer myśli, że zbiera drewno, gdy uderza w cienkie powietrze. to, co próbuję zrobić, sprawi, że serwer pomyśli o wyrobie 250 metalu o niskiej jakości podczas tworzenia 1. nie widzę, jak to inny.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)