Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zbanowanie jest ciągłe
Cześć chłopaki,   Grałem w PUBG i denerwowałem się, że nie można wyciszyć lub obniżyć dźwięku przy naciśnięciu klawisza. Stworzyłem więc małe narzędzie, które może obniżyć i wyciszyć dźwięk do pożądanego odsetka, ponieważ znajomy z zespołu nie słyszy mnie podczas siedzenia w samolocie i jest zbyt leniwy, by wyciszyć dźwięk ręką.                         Zaimplementowałam nakładkę i inne elementy, a wkrótce zostałem wprowadzony globalny zakaz. Więc poszedłem do Bluehole, który skierował mnie do Battleye, który wkrótce odpowiedział:   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1685 x 278.   Ok, więc stworzyłem sobie nowe konto, ponieważ mój główny został zbanowany, ponieważ Steam "Family-Share", i kupiłem PUBG ponownie, ponieważ myślałem, że mogę uciec z tym. Po kilku rundach ponownie otrzymałem globalny zakaz.           Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1920 x 1080.           Potem próbowałem zmienić takie rzeczy jak volumeid i tak dalej, aby trzymać się z dala od zakazu, ponieważ w ogóle nie oszukuję w tej grze (chcę zagrać w to legit:
Reply
dlaczego nie tylko oszukać, zamiast marnować pieniądze na zmianę dźwięków lmao są też filmy na youtube, które pokazują, jak to zrobić, aby wszystkie dźwięki były równe, a następnie można obniżyć
Reply
ctrl + m wycisza głośność w grze z domyślnymi klawiszami.
Reply
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie lawllypop dlaczego nie tylko oszukać, zamiast marnować pieniądze na zmianę dźwięków lmao są też filmy na youtube, które pokazują, jak to zrobić, aby wszystkie dźwięki były równe, a następnie można je obniżyć / zwiększyć. Ponieważ nie chcę oszukiwać w tej grze, a nawet mam kółko na mojej klawiaturze, aby obniżyć / podnieść także i mojego przyjaciela, ale on też nie może mnie usłyszeć, ponieważ obniżył również głośność swojego zespołu Zacytować: Originally Posted by iam_clint ctrl + m wycisza głośność w grze z domyślnymi klawiszami. Zrobiłem to narzędzie, zanim to wprowadzili. Ale powiedz mi, jak mogę uniknąć natychmiastowego zbanowania?
Reply
Przepraszam, ale to nie ma dla mnie sensu. Czy używałeś funkcji w grze, aby zmniejszyć głośność?
Reply
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie IntPtr Przepraszam, ale to nie ma dla mnie sensu. Czy używałeś funkcji w grze, aby zmniejszyć głośność? Nie używam już tego narzędzia, ale otrzymałem za to zakaz i teraz zbanowany za każdym razem, gdy kupię tę grę 1 dzień później. To właśnie próbuję rozwiązać, aby móc ponownie zagrać w tę grę.
Reply
spróbuj ponownie kupić grę 4x, więc to powinno działać
Reply
Zacytować: Napisał DiePelle Nie używam już tego narzędzia, ale otrzymałem za to zakaz i teraz zbanowany za każdym razem, gdy kupię tę grę 1 dzień później. To właśnie próbuję rozwiązać, aby móc ponownie zagrać w tę grę. Cóż, jeśli nie używasz go już, to oczywiście jesteś zbanowany HWID, czyż nie jest to oczywiste?
Reply
Tak, istnieją zakazy HWID.
Reply
Zdobądź wszystkie nowe gówno, nowy ip, nowy router, wszystko.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)