Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zbanowanie jest ciągłe
#1
Cześć chłopaki,   Grałem w PUBG i denerwowałem się, że nie można wyciszyć lub obniżyć dźwięku przy naciśnięciu klawisza. Stworzyłem więc małe narzędzie, które może obniżyć i wyciszyć dźwięk do pożądanego odsetka, ponieważ znajomy z zespołu nie słyszy mnie podczas siedzenia w samolocie i jest zbyt leniwy, by wyciszyć dźwięk ręką.                         Zaimplementowałam nakładkę i inne elementy, a wkrótce zostałem wprowadzony globalny zakaz. Więc poszedłem do Bluehole, który skierował mnie do Battleye, który wkrótce odpowiedział:   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1685 x 278.   Ok, więc stworzyłem sobie nowe konto, ponieważ mój główny został zbanowany, ponieważ Steam "Family-Share", i kupiłem PUBG ponownie, ponieważ myślałem, że mogę uciec z tym. Po kilku rundach ponownie otrzymałem globalny zakaz.           Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1920 x 1080.           Potem próbowałem zmienić takie rzeczy jak volumeid i tak dalej, aby trzymać się z dala od zakazu, ponieważ w ogóle nie oszukuję w tej grze (chcę zagrać w to legit:
Reply
#2
dlaczego nie tylko oszukać, zamiast marnować pieniądze na zmianę dźwięków lmao są też filmy na youtube, które pokazują, jak to zrobić, aby wszystkie dźwięki były równe, a następnie można obniżyć
Reply
#3
ctrl + m wycisza głośność w grze z domyślnymi klawiszami.
Reply
#4
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie lawllypop dlaczego nie tylko oszukać, zamiast marnować pieniądze na zmianę dźwięków lmao są też filmy na youtube, które pokazują, jak to zrobić, aby wszystkie dźwięki były równe, a następnie można je obniżyć / zwiększyć. Ponieważ nie chcę oszukiwać w tej grze, a nawet mam kółko na mojej klawiaturze, aby obniżyć / podnieść także i mojego przyjaciela, ale on też nie może mnie usłyszeć, ponieważ obniżył również głośność swojego zespołu Zacytować: Originally Posted by iam_clint ctrl + m wycisza głośność w grze z domyślnymi klawiszami. Zrobiłem to narzędzie, zanim to wprowadzili. Ale powiedz mi, jak mogę uniknąć natychmiastowego zbanowania?
Reply
#5
Przepraszam, ale to nie ma dla mnie sensu. Czy używałeś funkcji w grze, aby zmniejszyć głośność?
Reply
#6
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie IntPtr Przepraszam, ale to nie ma dla mnie sensu. Czy używałeś funkcji w grze, aby zmniejszyć głośność? Nie używam już tego narzędzia, ale otrzymałem za to zakaz i teraz zbanowany za każdym razem, gdy kupię tę grę 1 dzień później. To właśnie próbuję rozwiązać, aby móc ponownie zagrać w tę grę.
Reply
#7
spróbuj ponownie kupić grę 4x, więc to powinno działać
Reply
#8
Zacytować: Napisał DiePelle Nie używam już tego narzędzia, ale otrzymałem za to zakaz i teraz zbanowany za każdym razem, gdy kupię tę grę 1 dzień później. To właśnie próbuję rozwiązać, aby móc ponownie zagrać w tę grę. Cóż, jeśli nie używasz go już, to oczywiście jesteś zbanowany HWID, czyż nie jest to oczywiste?
Reply
#9
Tak, istnieją zakazy HWID.
Reply
#10
Zdobądź wszystkie nowe gówno, nowy ip, nowy router, wszystko.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)