Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
D3D Worldtoscreen
#11
nie zrobiłem zbyt wiele, bo jestem noobem, zmieniłem zasób, aby był bardziej podobny Kod: if (pozycja [6] == 1) {int xx, yy; Macierz D3DMATRIX; Pozycja D3DXVECTOR4; Wejście D3DXVECTOR4; Rzutnia D3DVIEWPORT9;
Reply
#12
Stride 40 to po prostu coś, czego użyłem do szybkiego testu, to wciąż wymaga lepszego modelu rec. Nie zarejestrowałem jeszcze modeli.
Reply
#13
Zacytować: Originally Posted by Citadell Stride 40 to po prostu coś, czego użyłem do szybkiego testu, to nadal wymaga lepszego modelu rec. Nie zarejestrowałem jeszcze modeli. ToloSk lub coś takiego zamieściło całą listę modeli gdzieś, gdzie myślę
Reply
#14
TokolocoSK menino lontra @ Powrót na temat Będzie to wyglądać jak diabli, myślę, że to też dawało opóźnienie (DIP nie obsługuje zbyt rysowania na ekranie).
Reply
#15
Nadal możesz rysować potrzebne rzeczy w EndScene / BeginSecene lub Present. Po prostu zapisz nieistniejące dane w tablicy i narysuj ją + wyczyść później. zysk ??? + Wydałem dobrą szczegółową listę modeli rec + crc tutaj.
Reply
#16
wszystkie stałe zmiennoprzecinkowe mają punkt w nich (znany również jako kropka lub kropka). z całą powagą: nie dostaję twojego problemu?
Reply
#17
Zacytować: Originally Posted by learn_more wszystkie stałe zmiennoprzecinkowe mają punkt w nich (znany również jako kropka lub kropka). z całą powagą: nie dostaję twojego problemu? haha dobrze kolego od czasu, gdy OP dostarczył zrzut ekranu z DOT ESP i staram się, abyś powinien teraz zrozumieć Nie widzę gry DOT ESP
Reply
#18
może być zależne od ustawień gfx, od jego kroku
Reply
#19
Zacytować: Originally Posted by learn_more może być zależne od ustawień gfx, od jego kroku / numvert rec. Włączyłem mój model testowy rec i tam nie zarejestrowałem kroku, czy to możliwe? Do GPU: Mam procesor AMD i to gówno sprawiło mi problemy z Pixelshadersami, jak wiesz z innych wątków. dowiedziałem się, że PixelShader 2.0 dla CSS i 3.0 dla CSGO działa dla mnie, a chams działają teraz. Po prostu nie te DOT ESP .. Czy widzisz coś nie tak w kodzie?
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)