Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
D3D Worldtoscreen
D3D Worldtoscreen
Reply
Rep Dziękuje człowieku
Reply
Czy możesz nam powiedzieć, jak zrobić tę pracę w grze?
Reply
miły człowiek, rep
Reply
Zacytować: Originally Posted by glenn332 Czy możesz nam powiedzieć, jak zrobić tę pracę w grze? Co masz na myśli ... kod jest tam, w tym kroku ..
Reply
Zacytować: Napisał Softice Co masz na myśli ... kod jest tam, w tym kroku .. Lol Nie wiedziałbym, gdzie zacząć grę D3D, jak do cholery umieściłbyś ją w grze, może nie brakuje tu oczywistej rzeczy: P
Reply
miło, może być przydatne
Reply
Widzę migotanie: (używając tego samego kodu co ty) Obraz: Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma wymiary 1280 x 1024. Czy wiesz, dlaczego tak się stało? (Tak, używam menu D3D z TokolocoSK) Przy okazji kropki czasami są we właściwym miejscu, ale czasami nie
Reply
Zacytować: Wysłano przez: bollafa Widzę migotanie: (używając tego samego kodu co ty) Obraz: http://i.imgur.com/EULVv8k.jpg?1 Czy wiesz, dlaczego tak się stało? (Tak, używam menu D3D z TokolocoSK) Przy okazji kropki czasami są we właściwym miejscu, ale czasami nie dosnt zrób to dla mnie, a także korzystaj z zakazu vac z ekstremalnym wtryskiwaczem podczas pracy na serwerze
Reply
Zacytować: Originally Posted by kristiansja dosnt zrób to dla mnie, a także korzystaj z zakazu vac z ekstremalnym wtryskiwaczem podczas pracy na serwerze Nigdy nie stosowałem zakazu VAC na rdzy "nieoryginalnej" podczas używania Extreme injector. Czy zmieniłeś coś ze swojego źródła? Może to tokolocoSk menu, które to robi, (bez urazy) ============= [EDYCJA] ================ Ok, działa tak, jak powinien, ale muszę mieć puste ręce, w przeciwnym razie to się stanie.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)