Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój pierwszy hack
Włączyłem laser w wersji 1.6, aktywowałem norello.   \ cg_laserforceon 1:       Kod:     DWORD VarRead = 1; WriteProcessMemory (GetCurrentProcess (), (void *) 0xCBB74FC i VarRead, 1, NULL);   BEZ ODRZUTU       Kod:      00457D79 B8 F4437900 MOV EAX, 007943F4 00457D7E E8 3D2AFCFF CALL 0041A7C0; nop to wywołanie, aby umożliwić norellozę 00457D83 83C4 04 ADD ESP, 4   Testowałem na serwerze pękniętym z aktywnym pb. Pb niczego nie wykrywa: obcy:
Reply
Nie ufałbym pękniętemu serwerowi, żeby uratować mi życie. Są bardzo niewiarygodne i PB zakazuje teraz wszystkich adresów IP serwerów, które są uszkodzone i próbują uruchomić PB na tym serwerze. Możesz myśleć, że grasz na serwerze i one nie wykrywają ciebie, ale w rzeczywistości serwer PB nie marnuje nawet czasu na pęknięty serwer, na którym się znajdujesz. Czy wszystko to powie, jestem prawie pewien, że cvar jest sprawdzany i wiem, że zakres pamięci dla odrzutu jest skanowany. Zostanie to wykryte na serwerze legit.
Reply
Więc jak mam to zrobić?
Reply
Że zostanie to wykryte na prawdziwym serwerze, ponieważ konflikt mówi, że serwer crack jest serwerem crack i nie koncentruje się na PB. Więc nie powinieneś tego używać na żadnym serwerze legit.
Reply
Wiem, ale dopiero zaczynam się uczyć
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Push_0 Wiem, ale dopiero zaczynam się uczyć Wspaniale, że zaczynasz hackować, po prostu informując o tym, co robi PB, a co nie.
Reply
Zacytować: Napisał Loki- To wspaniałe, że błagasz o zhackowanie LOOOOOOL !! Czy zdałeś sobie sprawę, że powiedziałeś "żebrać"?
Reply
Zacytować: Napisał simon88 LOOOOOOL !! Czy zdałeś sobie sprawę, że powiedziałeś "żebrać"? LOOOOOOOL !! Czy zdałeś sobie sprawę, że zrobiłeś bezużyteczny post? Podano punkty ostrzegawcze dotyczące spamowania.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)