Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cod4Bot v0.2 [niewykryte]
F6 - NAZWA ESP i BOX ESP   F7 - BEZ RECOILU i celownika   F8 - Aimbot     Status PB: niewykryty   Pobierz: http://www.unknowncheats.me/forum/do...o=file&id=6815
Reply
Prześlij wersję hack do UC-Downloads - Multiplayer Game Hacking and Cheat Downloads - Multiplayer Game Hacking and Cheat Downloads, ponieważ jest to nasza baza danych hack. Aby to zrobić, musisz zarejestrować oddzielne konto. moderatorzy sekcji: możesz to dla niego zrobić. Dziękuję za udostępnienie.
Reply
Gotowe. Im upload
Reply
link nie wydaje się Proszę prześlij ponownie mięso
Reply
może powinieneś przyznać kidebr i sfab1 .. tylko pomysł
Reply
Mój przyjaciel przysłał mi ten hack. Mam to opublikować na tym forum.
Reply
Nie rozumiem, jak z niego korzystać Box ESP nie działa
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie elishay503 Nie rozumiem, jak z niego korzystać Box ESP nie działa winject, wybierz plik docelowy select dll rozpocząć grę powrócić do pulpitu + kliknij Wstrzyknij, wróć do serwera dołączania do gry baw się dobrze
Reply
czy ten hack nie jest w tym momencie wykrywany przez punkbuster? czy mogę wyłączyć pb z serwera, aby ludzie go nie zobaczyli? z tarczą "PUNKBUStER DISABLED"?
Reply
Zacytować: Originally Posted by megaaim czy mogę wyłączyć pb z serwera, aby ludzie go nie zobaczyli? z tarczą "PUNKBUStER DISABLED"? nie możesz dołączyć do punkbuster, jeśli wyłączony jest punkbuster
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)