Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[WYCOFANE] Nowa metoda Dupe (28.12.12)
#11
nie działa dla mnie ... Próbowałem 3 razy ...: S
Reply
#12
Zacytować: Originally Posted by Haruhi | A może szybko dodasz kredyty, zanim cię zablokuję na forach, które skopiowałeś i wkleiłeś? Nie tolerujemy szantażu na naszych forach! Ale tak, powinien dodać kredyty, inaczej zamknę ten wątek. Czy to działa, czy nie, więc mogę zdecydować, aby otworzyć ten wątek, czy nie? Potrzebujesz jasnej odpowiedzi od kogoś, kto rzeczywiście wie, jak to działa. EDYTOWAĆ: Dodano kredyty.
Reply
#13
biorąc pod uwagę, że nikt nie mówi, czy to działa, czy nie. Ja i mój kolega będziemy testować to.
Reply
#14
To nie szantaż. Nasze fora mówią, że nie można kopiować informacji o makaronach, które znajdują się na prywatnych forach. Domyślnie jest to zakaz. Jednak w przypadku dupe, w końcu i tak się wydostanie. Wystarczająco offtopic, widzę, że ten facet został uznany i nie mam nic przeciwko, żeby dupe dostały się publicznie.
Reply
#15
Zacytować: Originally Posted by Haruhi | To nie szantaż. Nasze fora mówią, że nie można kopiować informacji o makaronach, które znajdują się na prywatnych forach. Domyślnie jest to zakaz. Jednak w przypadku dupe, w końcu i tak się wydostanie. Wystarczająco offtopic, widzę, że ten facet został uznany i nie mam nic przeciwko, żeby dupe dostały się publicznie. Powiedziałeś, że go zabronisz, jeśli nie doda kredytów ... to jest szantaż. / Zakończ poza tematem
Reply
#16
Tak, nie mogłem tego przetestować, ponieważ żaden kumpel nie jest online. Pomyślałem, że to publikuję, aby niektórzy ludzie mogli spróbować tego z kumplami, a wtedy otrzymamy działającą i zweryfikowaną metodę Dupe. Jednak wybacz mi, że nie dawałem kredytów, to nie jest moja natura. Przeczytałem to na niemieckim forum o nazwie "epvp". Ktoś tam to opublikował. @MrPuma : Przepraszam, że mówię po angielsku, ale: Czy możesz rzucić okiem tutaj: [Tylko niemiecka] Metoda Dupe'a # 2 28.12.2012 I gdzie jest błąd? Kreator wątków myśli, że są tam 2 błędy, ale go nie dostaję. Czy możesz mi powiedzieć, co to za błąd, chciałbym teraz spróbować.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)