Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[WYCOFANE] Nowa metoda Dupe (28.12.12)
#1
1. Utwórz plik .bat w swoim katalogu WarZ 2. Wklej poniżej do niego uruchom WarZ.exe -WOUpdatedOk -WOLogin "SESSION ID" 3. Otwórz program WarZ Launcher i zaloguj się 4. Kliknij "Moje konto" 5. Koniec adresu URL będzie identyfikatorem SESJI 6. Wklej to do pliku wsadowego 7. Kliknij "Graj w grę" w programie uruchamiającym 8. Przejdź do globalnej ekwipunku 9. Wyposaż duży plecak 10. Nie wypełniaj całkowicie swoich toreb. Musi sam to wszystko zebrać. 11. Kliknij Zmień plecak, aby otworzyć ekran plecaka 12. Kliknij prawym przyciskiem myszy plik .bat i kliknij uruchom w piaskownicy 13. Dołącz do dowolnego serwera na tym kliencie 14. Kiedy jego około 90% (im bliżej 100%, tym lepiej) przez ładowanie, niech twój kumpel stanie z tobą w sejfie, zabij cię. 14. Wymuś szybkie zamknięcie klienta, który został zabity. 15. Teraz ma twoje przedmioty, a także logujesz się ponownie. 16. Niech ci wszystko odda 17. Spłucz i powtórz     To powinno działać.   Napisy: Nocturnal
Reply
#2
Niemożliwe, jak może mnie zabić, kiedy jestem w sejfie?
Reply
#3
Oznacza to, że ktoś musi Cię zabić, a potem musisz poczekać 60 minut, aby powtórzyć proces?
Reply
#4
to jest kopiowane z innych forów oszukiwania, nawet nie poświęcił czasu na edycję błędu, oczywiście, że musisz być poza strefą bezpieczeństwa, kiedy to robisz, po prostu ukryte gdzieś wcześniej. pomiędzy, usuń ten niepotrzebny fragment kopiuj-wklej poważnie ..
Reply
#5
Nie musisz czekać 60 minut, jeśli załadujesz 2. grę w piaskownicy. Wydaje mi się, że jest to dla mnie bardzo kłopotliwe i polega na tym więcej niż jedna osoba.
Reply
#6
Oczywiście logicznie musisz wysiąść z Safezone. I tak to jest skopiowane, nigdy nie powiedziałem, że to moje. Po prostu chciałem się z wami tym podzielić. Zgłoszono # koukou67.
Reply
#7
Czy ktoś może napisać to bardziej szczegółowo? Nie rozumiem, które okno do logowania, które do zamknięcia, musimy zmienić powinowactwo? wyjaśnij proszę wszystkie.
Reply
#8
Zacytować: Originally Posted by koukou67 to jest kopiowane z innych forów oszukiwania, nawet nie poświęcił czasu na edycję błędu, oczywiście, że musisz być poza strefą bezpieczeństwa, kiedy to robisz, po prostu ukryte gdzieś wcześniej. pomiędzy, usuń ten niepotrzebny fragment kopiuj-wklej poważnie .. To jest Internet. Umożliwiamy posty C & P, gdy użytkownicy udzielają odpowiednich kredytów.
Reply
#9
i gdzie są kredyty? xD, nie obwiniam tego, że chce się dzielić, obwiniam sposób, w jaki on po prostu źle wkleja i wkleja (czy testowałeś to nawet nie?)
Reply
#10
Czy ktoś może to zweryfikować?
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)