Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakiś wirus
#1
No cóż, jest tutaj umowa. Laptop mojej mamy prawdopodobnie jest zainfekowany wirusem. Ponieważ nie robi się poprawnie. Trasfers bajty cały czas połączone nawet na "bezczynności". Więcej idzie w górę, a następnie w dół. Nie zamyka się, ale zostaje (rzadko) zatrzymany przy wyłączonym sceenie. Zatrzymuje się na 15 sekund co jakiś czas (często jak w piekle). Program Outlook nie wysyła wiadomości e-mail ... Ale nie mogę znaleźć msblast w dowolnym miejscu, więc nie sądzę, blastera. Co to do cholery jest? Jej komputer "ma" skaner antywirusowy (Norton Anti-Virus), ale ostatnia aktualizacja miała miejsce w 1999 roku. System operacyjny to Windows 98SE. Sam kompil jest stary jak diabli. To dlatego tak naprawdę nie chcę instalować żadnego z najnowszych antywirusów, ponieważ zajmie to całą pamięć (ma coś podobnego 138mb). Wszelkie sugestie, jak to, co program antywirusowy zabiera mało pamięci, czy powinienem spróbować usunąć blastera w jakiś inny sposób, uruchomić skaner adaware ...? Anythings zafascynowały. Oh i cpu jest gdzieś w okolicach celomeru 400 Hz lub coś takiego.
Reply
#2
Pewnie, sprawdź moje (programy, aby twój komputer działał w kształcie wątku i wypróbuj wszystkie, jeśli nadal nie działa dobrze daj mi znać.
Reply
#3
mówisz, że nie chcesz instalować żadnego z najnowszych programów antywirusowych, ponieważ zajmie to całą pamięć. zawsze możesz go odinstalować po usunięciu wszystkich wirusów
Reply
#4
Zacytować: Napisał pierwotnie Mr_Cairo mówisz, że nie chcesz instalować żadnego z najnowszych programów antywirusowych, ponieważ zajmie to całą pamięć. zawsze możesz go odinstalować po usunięciu wszystkich wirusów Możesz użyć funkcji domowej firmy Trend Micro tutaj: http:
Reply
#5
Jest antywirusowy o nazwie Kaspersky i zajmuje mniej czasu niż kiedykolwiek widziałem i jest łatwy w użyciu, planujesz go do sprawdzania dla ciebie jak skany, aktualizacje bla bla ... .... . nie jest to zbyt drogie, ale zresztą sformatowałbym laptopa i używałbym programu kaspersky Wyszukiwarka i niszczenie Spybot, Spy Sweeper i Spyware blaster, wszystko za darmo (eclep kaspersky) inne to spyware detektory i prewencje. działają doskonale, jeśli je aktualizujesz.
Reply
#6
Zacytować: Napisał Xanatos Jest antywirusowy o nazwie Kaspersky i zajmuje mniej czasu niż kiedykolwiek widziałem i jest łatwy w użyciu, planujesz go do sprawdzania dla ciebie jak skany, aktualizacje bla bla ... .... . nie jest to zbyt drogie, ale zresztą sformatowałbym laptopa i używałbym programu kaspersky Wyszukiwarka i niszczenie Spybot, Spy Sweeper i Spyware blaster, wszystko za darmo (eclep kaspersky) inne to spyware detektory i prewencje. działają doskonale, jeśli je aktualizujesz. Tak, ale aktualizacja jest zbyt zabawna, ponieważ ma modem 56k lub wolniej: P
Reply
#7
Zacytować: Napisał Sonicator Tak, ale aktualizacja jest zbyt zabawna, ponieważ ma modem 56k lub wolniej: P Pobierz ze źródła braodband i zapisz na dysku. Również Microsoft ma bezpłatny dysk aktualizacji zabezpieczeń, który wyślą do ciebie za darmo. Pierwsza zasada posiadania komputera - aktualizuj.
Reply
#8
Zacytować: Napisał pierwotnie Max_Power Możesz użyć funkcji domowej firmy Trend Micro tutaj: http:
Reply
#9
Zacytować: Napisał Sonicator No cóż, jest tutaj umowa. Laptop mojej mamy prawdopodobnie jest zainfekowany wirusem. Ponieważ nie robi się poprawnie. Trasfers bajty cały czas połączone nawet na "bezczynności". Więcej idzie w górę, a następnie w dół. Nie zamyka się, ale zostaje (rzadko) zatrzymany przy wyłączonym sceenie. Zatrzymuje się na 15 sekund co jakiś czas (często jak w piekle). Program Outlook nie wysyła wiadomości e-mail ... Ale nie mogę znaleźć msblast w dowolnym miejscu, więc nie sądzę, blastera. Co to do cholery jest? Jej komputer "ma" skaner antywirusowy (Norton Anti-Virus), ale ostatnia aktualizacja miała miejsce w 1999 roku. System operacyjny to Windows 98SE. Sam kompil jest stary jak diabli. To dlatego tak naprawdę nie chcę instalować żadnego z najnowszych antywirusów, ponieważ zajmie to całą pamięć (ma coś podobnego 138mb). Wszelkie sugestie, jak to, co program antywirusowy zabiera mało pamięci, czy powinienem spróbować usunąć blastera w jakiś inny sposób, uruchomić skaner adaware ...? Anythings zafascynowały. Oh i cpu jest gdzieś w okolicach celomeru 400 Hz lub coś takiego. Użyj darmowego skanera antywirusowego firmy Symantec. Wykryj, który wirus masz, a następnie podejmij odpowiednie działania. Chciałbym użyć wersji próbnej dowolnego antywirusa, a następnie zdjąć ją, gdy rozwiążesz problem.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)