Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Upadek GetDistance ...
Czy obliczenia odległości zmieniły się w ogóle pomiędzy CoD4 i MW2? Używam dokładnie tego samego kodu do dystansu, jak to zrobiłem w CoD4, ale się załamuję i nie mogę do końca życia zrozumieć dlaczego ...       Kod:   #define VectorSubtract (a, b, c) (© [0] = (a) [0] - (b) [0], © [1] = (a) [1] - (b) [ 1], © [2] = (a) [2] - (b) [2]) float VectorLength (const vec3_t v) {return (float) sqrt (v [0] * v [0] + v [ 1] * v [1] + v [2] * v [2]); } Float GetDistance (const vec3_t p1, const vec3_t p2) {vec3_t v; VectorSubtract (p2, p1, v); return VectorLength (v); } Esp loop float Distance = GetDistance (cEntity -> Origin, cRefdef -> Origin) / 48.0f;
Reply
Jestem pewien, że ma to coś wspólnego z odległością. Mogę narysować wszystko, co lubię. Logowałem się, że każda linia 1 znajdowała się wewnątrz pętli esp tuż przed tym, jak identyfikator odległości 2 był tuż po tym i kilka kolejnych po w2s i rzeczywistym rysunku. Dziennik mówi mi, że nie ma nawet 1:
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Big Dave Jestem pewien, że ma to coś wspólnego z odległością. Mogę narysować wszystko, co lubię. Logowałem się, że każda linia 1 znajdowała się wewnątrz pętli esp tuż przed tym, jak identyfikator odległości 2 był tuż po tym i kilka kolejnych po w2s i rzeczywistym rysunku. Dziennik mówi mi, że nie ma nawet 1.: / nic nie jest rejestrowane. Rezultatem jest awaria po wywołaniu haka renderowania to dziwne, używam też standardowych z q3 sdk, działa idealnie
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Big Dave Jestem pewien, że ma to coś wspólnego z odległością. Mogę narysować wszystko, co lubię. Logowałem się, że każda linia 1 znajdowała się wewnątrz pętli esp tuż przed tym, jak identyfikator odległości 2 był tuż po tym i kilka kolejnych po w2s i rzeczywistym rysunku. Dziennik mówi mi, że nie ma nawet 1.: / nic nie jest rejestrowane. Rezultatem jest awaria po wywołaniu haka renderowania załóż olly i przejdź przez nią, prawdopodobnie pieprzysz stos, albo zniszczysz jakiś rejestr lub coś w tym stylu
Reply
Zacytować: Originally Posted by learn_more załóż olly i przejdź przez nią, prawdopodobnie pieprzysz stos, albo zniszczysz jakiś rejestr lub coś w tym stylu To nigdy nie włamuje się w iw4mp.exe. EDYCJA: Przeniesiono wszystkie te offtopic posty do nowego wątku. Myślałem, że to łatwa łatka: P
Reply
Używam tego i działa idealnie. Zacytować: float fDist = 200 / (GetDistance (refdef_t-> vOrigin, pEntity.worldOrigin) / 48); Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1280 x 720.
Reply
Zamień kolejność, w której je odejmujesz? Tak to robię przynajmniej ...
Reply
Zacytować: Originally Posted by gellin08 jedyne, co mogę myśleć, to to, że nie wykluczyłeś poprawnie swojego lokalnego gracza z pętli, co powoduje, że dzielisz przez 0 Myślę, że to wyjaśnia problem.
Reply
Zacytować: Originally Posted by gellin08 jedyne, co mogę myśleć, to to, że nie wykluczyłeś poprawnie swojego lokalnego gracza z pętli, co powoduje, że dzielisz przez 0 cg-> ClientNumber! = cEntity-> ClientNumber To samo gówno. Przejrzałem mój tekst rysunkowy i nie mogę tego również winić. Jak już mówiłem. Działa prawidłowo podczas rysowania "TESTU" tylko wtedy, gdy Odległość jest mniejsza od liczby x. Ale zawieszam się, próbując wyświetlić wartość nieprzetworzoną.
Reply
Logujesz oba źródła, aby upewnić się, że są to prawidłowe wartości, których chcesz użyć? Może być na strukturze lub coś podobnego.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)