Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak uzyskać funkcjonalność esp z hSonic Bypass?
Chcę uzyskać uchwyt z hSonic Bypass na PUBG i próbowałem     Kod:     GetSonicHandle (L "TslGame.exe", L "Steam.exe")     Kod:     GetSonicHandle (L "TslGame.exe", L "TslGame_BE.exe")   to nie działa! używam Windows 10 (wersja 10563).   Mam nadzieję, że mogę używać brzydkiego zewnętrznego esp, jak również hSonic Bypass zamiast Hleaker
Reply
marzysz, jeśli myślisz, że ktoś podzieli się jego kodem. nie zapomnij, gdzie jesteś
Reply
Zastanawiam się tylko, dlaczego nie mogę znaleźć żadnego handler'a
Reply
Czy prowadzisz swój proces z wystarczającymi uprawnieniami? (Admin??)
Reply
prowadzony jako administrator
Reply
Jeśli nie możesz dostać nawet jednej łyżki do karmienia by pracować, to jesteś grzeczny. Również to obejście nie jest nawet użyteczne dla pożądanego cheata, zostaniesz złapany, pozostawiając uchwyt otwarty, jeśli przejdziesz na zewnątrz.
Reply
Zacytować: Originally Posted by 24jared24 Jeśli nie możesz dostać nawet jednej łyżki do karmienia by pracować, to jesteś grzeczny. Również to obejście nie jest nawet użyteczne dla pożądanego cheata, zostaniesz złapany, pozostawiając uchwyt otwarty, jeśli przejdziesz na zewnątrz. Tak, mów więcej, pokaż mniej Mogę też powiedzieć, że łatwo jest oszukać, ale heh, nic nie pokażę, żeby to udowodnić
Reply
Zacytować: Originally Posted by rheos Tak, mów więcej, pokaż mniej Mogę też powiedzieć, że łatwo jest oszukać, ale heh, nic nie pokażę, żeby to udowodnić Nie ma to nic wspólnego z robieniem oszustwa, próbuje skopiować wkasowanie bez nawet przeczytania wątku o tym, jak to działa. Nie mam nic do pokazania, bo nie muszę pokazywać niczego lmao
Reply
Zacytować: Originally Posted by 24jared24 Nie ma to nic wspólnego z robieniem oszustwa, próbuje skopiować wkasowanie bez nawet przeczytania wątku o tym, jak to działa. Nie mam nic do pokazania, bo nie muszę pokazywać niczego lmao Nie masz nic do pokazania.
Reply
Rozwiązany.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)