Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie kompilatora Dev C.
#11
Zacytować: Napisał pierwotnie Max_Power Lulz, przykro mi, ale uznałem to za nieco zabawne, gdy przychodzi ktoś, kto używa niewolnego systemu operacyjnego i prawdopodobnie tony niewolnego oprogramowania. Nie na długo, buduję nowy komputer, który będzie używać Linuksa
Reply
#12
Nienawidzę VS 208 Microsoftu, jest on zbyt skomplikowany i ma mnóstwo bzdur, których nigdy nie używam. Zapewniam cię, że Dev robi jakieś dziwne rzeczy, ale im nic nie jest lepsze VS. Może jestem po prostu uprzedzony wobec Microsoftu.
Reply
#13
Zacytować: Originally Posted by mdma900 Nienawidzę VS 208 Microsoftu, jest on zbyt skomplikowany i ma mnóstwo bzdur, których nigdy nie używam. Zapewniam cię, że Dev robi jakieś dziwne rzeczy, ale im nic nie jest lepsze VS. Może jestem po prostu uprzedzony wobec Microsoftu. Jestem z tobą tam. Ponadto osobiście nienawidzę tego, gdy ludzie sugerują inny produkt zamiast pomagać. Niech wykorzystają to, czego chcą, i zamknij się.
Reply
#14
Czy istnieje duża różnica między kompilatorami C, jeśli chodzi o programowanie na nich? np. Express Edtion 2005 vs. Visual Studio 2008?
Reply
#15
Nie jeśli C jest napisane poprawnie. Jeśli używasz kilku rozszerzeń M $, a następnie próbujesz skompilować kompilator inny niż M $, który ich nie obsługuje, będziesz miał pewne problemy. Ostatecznie jednak każdy otwarty kod źródłowy nie powinien polegać na takich niestandardowych funkcjach, a ja osobiście nigdy nie miałem żadnych problemów.
Reply
#16
Dev jest dobry do użycia, gdy dopiero zaczynasz C. Ma pewne problemy z d3d, ale nie sądzę, że osoba, która rozpoczęła wątek, musi się martwić o ten bankomat. Możesz po prostu zostawić CP otwarte z jakimkolwiek katalogiem, z którego korzystasz. Wystarczy wpisać za każdym razem to, co chcesz uruchomić. Robię to, ponieważ przycisk kompilacji dev znajduje się wygodnie blisko przycisku zamykania.
Reply
#17
Chodzi mi tylko o to, że nie powinieneś mówić ludziom, czego potrzebują. Przyjazna sugestia jest w porządku, o ile tylko tak jest. Niech ludzie używają tego, co dla nich działa.
Reply
#18
Jeśli chcesz umieścić to w hackach, użyłbym metody Sleep, która ogranicza użycie procesora.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)