Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Edycja plików UEXP
Cóż, próbowałem dużo czytać i czytać, ale nie mogę otworzyć / edytować pliku uexp (wypróbowanego z nierzeczywistym silnikiem). jeśli ktokolwiek ma jakąkolwiek wiedzę na ten temat, to docenię.
Reply
Zacytować: Napisał Balerino Cóż, próbowałem dużo czytać i czytać, ale nie mogę otworzyć / edytować pliku uexp (wypróbowanego z nierzeczywistym silnikiem). jeśli ktokolwiek ma jakąkolwiek wiedzę na ten temat, to docenię. Pliki Uexp są otwierane przez edytory szesnastkowe ... Możesz w dużym stopniu edytować odrzuty i rozprzestrzeniać się, znajdując ich wartość (jako zmiennoprzecinkowe) i zastępując je, uzyskując w ten sposób legit podobny do odrzutu ... ale to tylko w broni, z której można ukończyć inne rzeczy.
Reply
Zacytować: Originally Posted by b00mpanot Pliki Uexp są otwierane przez edytory szesnastkowe ... Możesz w dużym stopniu edytować odrzuty i rozprzestrzeniać się, znajdując ich wartość (jako zmiennoprzecinkowe) i zastępując je, uzyskując w ten sposób legit podobny do odrzutu ... ale to tylko w broni, z której można ukończyć inne rzeczy. Próbowałem otworzyć plik .uexp z Winhex, ale nadal nie rozumiem treści. możesz powiedzieć trochę więcej informacji na ten temat?
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)