Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak rozpocząć pracę nad cheatem?
#1
Cześć chłopaki, Chcę rozpocząć pracę nad prostym cheatem, który mówi / pokazuje coś, gdy zabijasz gracza, dzięki czemu możesz go poznać z dystansu. To byłaby moja pierwsza próba, ale naprawdę nie wiem od czego zacząć, znam c # i trochę pracowałem z Unity, ale nie wiem nic o kodowaniu kodów.   1) Jeśli FP da nam konsolę cmd "combatlog", która pokazuje obrażenia przed trafieniem i po nim, czy mogę użyć czegoś znacznie prostszego niż wstrzykiwanie? powiedzmy coś, co działa w tle, po prostu sprawdzając konsolę lub może lewy przycisk myszy dodaje dodatkowy skrót do "combatlog", a cheat po prostu go w jakiś sposób sprawdzi (tu potrzebuję pomocy). 2) czy będzie w jakiś sposób wykrywalny? 3) Chciałbym otrzymać pomoc, sugestie i porady.   Proszę, nie przejmuj się mną, tylko początkujący tutaj.
Reply
#2
Będziesz potrzebował czytać z pamięci, aby zrobić to, co najprawdopodobniej chcesz zrobić, aby lepiej było odczytać zdrowie wroga, a nie dziennik walki. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest obejście ominięcia EAC, ponieważ bez tego nie będziesz w stanie nic zrobić. W tej sekcji jest trochę wątków, które pomagają tonę.
Reply
#3
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie [censored] ss Będziesz potrzebował czytać z pamięci, aby zrobić to, co najprawdopodobniej chcesz zrobić, aby lepiej było odczytać zdrowie wroga, a nie dziennik walki. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest obejście ominięcia EAC, ponieważ bez tego nie będziesz w stanie nic zrobić. W tej sekcji jest trochę wątków, które pomagają tonę. Dzięki za odpowiedź, zaczynam w to wchodzić. Patrzę teraz na w Assembly-CSharp.dll Czy warto zaglądać? Naprawdę nie wiem, co robić dalej. - Gdzie buduję hack? wewnątrz biblioteki DLL lub byłoby to nowe dll, które będę wstrzykiwać? Na przechwytywaczu pakietów mówi, że muszę zbudować moje hackowanie wokół kodu c, jak mogę to zaimplementować? -Jak mogę wiedzieć, co wykryje EAC? Czy mogę pisać / zmieniać rzeczy wewnątrz bibliotek dll? Jak mogę zlokalizować rzeczy takie jak lokalizacja gracza (dla radaru), zdrowie w pamięci? (Dla ominięcia EAC myślę, że mógłbym zrobić jakieś badanie na tym, ale najpierw chcę zrozumieć jak zrobić samą bibliotekę dll). Z góry dziękuję!
Reply
#4
oszukiwać, który mówi / pokazuje coś, gdy zabijasz gracza, dzięki czemu możesz go poznać z odległości. WTF. Myślę, że esp będzie prostsze niż to, co próbujesz zrobić. + będzie bardziej przydatny
Reply
#5
Zacytować: Napisał pierwotnie BulgarianSSnipe oszukiwać, który mówi / pokazuje coś, gdy zabijasz gracza, dzięki czemu możesz go poznać z odległości. WTF. Myślę, że esp będzie prostsze niż to, co próbujesz zrobić. + będzie bardziej przydatny Myślałem o podstawowym oszukiwaniu, żeby się nauczyć, pomyślałem, że zdobycie informacji o obrażeniach, wyliczenie zadanych obrażeń i czy gracz nie żyje, pop jakieś gówno GUI, byłoby o wiele łatwiejsze niż większość innych oszustów. Jeśli powiesz, że będzie to trudne, to czy możesz zasugerować inne oszustwo, które mogę zakodować jako początkujący?
Reply
#6
Witaj, myślę, że zanim pójdziesz do oszukiwania Rusta powinieneś wiedzieć trochę więcej C # istnieje wiele tutoriali tam, ale polecam zacząć próbować zhackować trochę CS: GO, tylko po to abyś zrozumiał, a potem powinieneś skoncentruj się na ominięciu EAC, ponieważ bez tego nie będziesz w stanie "zhakować" Rusta. Uważam, że ten film jest bardzo dobry do nauki C # i zrozumienia: https:
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)