Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problemy w
iv dostałem kilka problemów w / multihack, który zrobiłem. Byłem leniwy, więc dodałem do mojego programu taurine souce: console.c i console.h. powiedz, że polecenie brzmi: / set cel 1. i przypadkowo pomyłam go i wpisz / ustaw 1 lub po prostu wpisuję / ustawię lub cokolwiek, co NIE jest prawidłowym poleceniem ... zamiast tego mówi mi, co / set może zrobić, SoF2MP zawiesza się i zamyka. ale jeśli polecenie jest prawidłowe, wszystko działa dobrze. jakieś pomysły na co do diabła idzie?
Reply
Będziesz musiał pokazać nam jakiś kod. Możliwości są zbyt duże, by zawracać im głowę.
Reply
common jest napisane błędnie, bo próbuję go nie wykryć przez PB, jeśli ktokolwiek wie lepiej, aby uzyskać coś nie wykrytego przez PB, plz powiedz mi! ponieważ nie mam pojęcia, jak to zrobić. (bardzo to doceniam)
Reply
Powinienem być bardziej konkretny, chodzi mi o to, że musisz dołączyć kod lub wysłać go do mnie lub do kogoś innego, z którym możesz się zapoznać i grać. Przynajmniej wskaż, co uważasz za obszar problemowy, abyśmy nie musieli spędzać czasu na czytaniu Twojego kodu.
Reply
jaki jest twój mężczyzna? Wyślę to do ciebie
Reply
w większości przypadków myślę, że po prostu zmieniam to, abyś tylko musiał wpisać / lbpb cel 1, naprawi to, więc jeśli ktokolwiek wie, jak to zrobić, to postu PLZ i powiedz mi.
Reply
wydaje mi się, że znalazłem polecenie ustawienia cvars, ale kiedy to dodam: trap_EC_Cvar_Set ("
Reply
Użyj przycisku EDIT W tym temacie masz podwójne wysłany i Quad wysłany, nie!
Reply
k, ale czy ktoś wie, jak rozwiązać mój problem? iv wyglądało WSZĘDZIE.
Reply
Tak. Problem = chcesz przejść od zera do bohatera bez uczenia się C ++. Dlatego robimy ci przysługę, nie pomagając ci i nie zmuszając cię do nauki. Robisz coś, co powinno być naprawdę łatwe, naprawdę trudne dla ciebie. Nigdy nie będziesz w stanie samodzielnie kodować niczego, dopóki nie nauczysz się kodować! Popatrz na siebie, masz 3 wątki szukające pomocy Z PODSTAWOWYMI RZECZAMI! Chętnie pomożemy ci się nauczyć, jeśli chcesz to zrobić. Tylko nie oczekuj, że ktoś będzie twoim osobistym nauczycielem lub łyżką.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)