Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sekcja Goonzuonline
#1
1) Witam was wszystkich .. Zamierzam szukać hake goetzu / oszukiwać na całej stronie, ale nie miał żadnego działającego hack tego! Więc czy mogę im powiedzieć, że to miało jakiś działający hack w tej grze?   2) I jakiego rodzaju program muszę użyć lub wypracować, aby rozpocząć hackowanie w goonzu? ktoś miał jakiś pomysł?
Reply
#2
Zacytować: Originally Posted by cyloneboy 1) Witam was wszystkich ... szukając haka goonzu
Reply
#3
wiem co to jest wyszukiwanie .. w każdym razie dziękuję za odpowiedź, ale nie ma żadnych szczegółów, które dałeś mi pod goniszonline .. może jeszcze nic na to nie zrobiłeś "
Reply
#4
Zacytować: Originally Posted by cyloneboy wiem co to jest wyszukiwanie .. w każdym razie dziękuję za odpowiedź, ale nie ma żadnych szczegółów, które dałeś mi pod goniszonline .. może jeszcze nic na to nie zrobiłeś " Nie gram w "Goonzuonline", chyba że mówisz o Gunz Online, ale znowu nie gram w tę grę, po prostu wiem, że są usterki i co tam.
Reply
#5
hmm icici .. Ale jak korzystać z wyszukiwania do gry? obawiam się, że zawiesię grę lub błąd na niej ..! czy miałam jakąkolwiek radę, jak go używać?
Reply
#6
Hmm, każdy, kto pracuje dla niego w Goonzuonline "Mam nadzieję, że coś się czegoś dowiem lub jakąś sugestię na temat tego, jak go wyleczyć?
Reply
#7
Miałem rozejrzeć się, chociaż nigdy nie słyszałem o goonzonline. Spróbuj edytować swój pierwszy post zamiast podwójnego księgowania. :-) Wrócę, jeśli znajdę odpowiedź.
Reply
#8
okie thx .. Wszelkie wiadomości na ten temat muszą zamieścić tutaj! ^ ^ Ja też będę go szukał ...
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)