Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silkroadonline.net
#1
http://www.silkroadonline.net     Nowy słodki darmowy dla wszystkich MMORPG. Ale nie widziałem nikogo, kto zdradziłby to tutaj w UC. Wybierz facetów do wyboru! ;-)       (i pls dont gimme 'ur a commie' crap ... pls)
Reply
#2
gry to strata czasu jest bardzo trudno dostać się do serwerów ze względu na wszystkich ludzi w nim, będziesz musiał czekać na ludzi na serwerze, aby opuścić, aby dostać się do środka.
Reply
#3
iCQ, jesteś taki commie. Czy spodziewasz się więcej z tego wątku? Jeśli nie, zamykam ją kłódką.
Reply
#4
Może jakieś piwo i trochę kurczaka? Kto wie. Powiedziałbym, że korzystanie z Google może ci pomóc.
Reply
#5
Właśnie publikowali swoje opinie i właśnie stwierdzałem, że jeśli nic dobrego nie wyjdzie z tego, zamknę to. ale jeśli jest coś dobrego, aby wyjść z tego, tzn. otwartą dyskusję bez płonących, wtedy pozwolę sobie na to. :: Przeniesiono do prawej sekcji ::
Reply
#6
Przy okazji, istnieje już grupa hakerów dla silkroad. http://www.silkroadmarket.net/ Mam nadzieję, że nie przeszkadza mi opublikowanie tego linku. Btw, mają rzeczy w swoim drugim poziomie personelu, że pracują na osobności, a następnie wypuścić starsze rzeczy / wersje dla nowicjuszy do pijawki. Bardzo dobry system.
Reply
#7
Chłopaki, argument nie jest konieczny. Nauczyłem się jednej rzeczy tutaj i jej e-argumenty i spory nigdy nie zadziałają. Jedna osoba kończy właśnie próbując udowodnić, że jego intelekt jest większy od drugiego. Ten link jest fajny. Lubiłem silkroad, trochę nudny i nudny. Tak więc grupa hakerska jest właśnie tym, czego potrzebuje.
Reply
#8
Tak, w chwili, gdy wybierają pierwszy projekt dla zespołu operacyjnego, następnie przenoszą hacki na poziom 2, łamiąc je, a następnie udostępniając je publicznie.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)