Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra
Używam narzędzia / gry, które nie powinno być uruchamiane na maszynie wirtualnej, udało mi się uruchomić grę, edytując niektóre rzeczy w regedit. Wyglądało na to, że właśnie sprawdzono sterowniki VMWare.   Moim głównym problemem jest jednak uruchomienie narzędzia, najwyraźniej sprawdzanie, czy aktywowany jest Intel VT lub AMD V, który jest potrzebny do uruchomienia maszyny wirtualnej.   Zastanawiam się, czy macie jakiś pomysł na ominięcie tego, domyślam się, że narzędzie sprawdza pewne rzeczy w regedicie, próbowałem zmienić wszystko, co związane z Intelem lub Amdem bez powodzenia.   Wszelkie dane wejściowe zostaną zatwierdzone, dzięki.
Reply
Możesz włączyć lub wyłączyć Intel VT (Virtualization Technology) z BIOS-u, kiedy twój komputer uruchamia się od razu, możesz go wprowadzić naciskając F2 lub Del tradycyjnie powinien być napisany na ekranie. Nie wiem, czy raz aktywowany na hoście, czy zostałby wykryty jako aktywny również z VM, byłby jak wirtualizacja w wirtualizacji, jak w początkach Możesz również uzyskać cenną pomoc z forów VMWare, zadam też tam moje pytanie. Daj nam znać, jak to działa.
Reply
po prostu użyj wirtualnego pudełka bez funkcji wirtualizacji procesora. Domyślam się też, że nie wykrywają tego, ponieważ masz to również włączone na komputerze głównym, a większość użytkowników będzie domyślnie to aktywne
Reply
Zacytować: Originally Posted by harakirinox Możesz włączyć lub wyłączyć Intel VT (Virtualization Technology) z BIOS-u, kiedy twój komputer uruchamia się od razu, możesz go wprowadzić naciskając F2 lub Del tradycyjnie powinien być napisany na ekranie. Nie wiem, czy raz aktywowany na hoście, czy zostałby wykryty jako aktywny również z VM, byłby jak wirtualizacja w wirtualizacji, jak w początkach Możesz również uzyskać cenną pomoc z forów VMWare, zadam też tam moje pytanie. Daj nam znać, jak to działa. więc jak to idzie?
Reply
Możesz sprawdzić, czy funkcje AMD SVM lub Intel VT są obecne w instrukcji cpuid. Jeśli faktycznie sprawdzą, czy te funkcje są prawdopodobnie wykonane.
Reply
Jak na ironię, możesz po prostu załadować hiperwizor i ukryć możliwości wirtualizacji. Twoja maszyna wirtualna może mieć ustawienia, aby ukryć wszystko dla Ciebie, ale najprawdopodobniej nie.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)