Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nazwa WarZ ZMIEŃ !!
#1
Warz jest teraz znany jako Historie Survivor Story ... Jakie są wszystkie Twoje opinie na temat nowego imienia ?? dla mnie nie podoba mi się to tak bardzo ... ale jestem pewien, że wszyscy mamy własne myśli
Reply
#2
YEAP Zmień nazwę forum
Reply
#3
Nie mam zdania. Jeśli zależy im na złym imieniu, kogo to obchodzi? Robię jednak błąd, ale obiecywały rzeczy takie jak samochody i nową mapę kilka miesięcy temu, a oni jeszcze ich nie dodali! Jak to się dzieje, że mają czas na pracę nad ogromnymi aktualizacjami i zmianami? Czy oni nawet tworzą nową mapę? Wątpię!
Reply
#4
Zacytować: Originally Posted by azza1234 Warz jest teraz znany jako Historie Survivor Story ... Jakie są twoje opozycje na temat nowego imienia ?? dla mnie nie podoba mi się to tak bardzo ... ale jestem pewien, że wszyscy macie swoje własne gadanie Mój "Oppion" o twoich umiejętnościach językowych:
Reply
#5
to UC nie jest oficjalnym forum gry! co do cholery jest z Tobą nie tak!
Reply
#6
Naprawdę nie jestem o tym tak naprawdę ... To było gówniane imię ... Jest teraz gównianym imieniem ...
Reply
#7
zostali okrzyknięci za używanie tej samej nazwy co film i prawdopodobnie chcieli uciekać od okropnych recenzji.
Reply
#8
Zacytować: Napisał Lamleial zostali okrzyknięci za używanie tej samej nazwy co film i prawdopodobnie chcieli uciekać od okropnych recenzji. Masz na myśli World warZ ?? Fu ** nie, świat warZ wyszedł WAY po The WarZ. Mieli problemy z Dean Rocket Hall, ponieważ nie chciał, aby jego samodzielny DayZ był wkurzony. Powiedział, że WarZ to po prostu straszna, nieudana kopia DayZ.
Reply
#9
Zacytować: Napisał Steampunk Masz na myśli World warZ ?? Fu ** nie, świat warZ wyszedł WAY po The WarZ. Cóż, by być sprawiedliwym, World War Z opiera się na książce o tej samej nazwie, która pojawiła się wiele lat temu, więc pod względem technicznym była pierwsza.
Reply
#10
Zacytować: Napisał Lamleial i prawdopodobnie chcieli uciekać od okropnych recenzji. Nawet o tym nie pomyślałem. "The Title Is To Dam Dam Long: Zombie Survivors" byłby lepszy.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)