Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy mogę zostać zbanowany za grę z celującym
Im obecnie gra z aimboter i po prostu chcesz wiedzieć, czy mogę mieć kłopoty dla niego? Nie używam cheatów, tylko zbieram facetów, których zabija.
Reply
Jeśli nie jesteś tym, który prowadzi grę, to nie, jak możesz zostać złapany? Poza tym oszukiwałem / hakowałem / jakkolwiek chcesz na to patrzeć przez lata. w mojej książce robisz to tylko, jeśli zostaniesz złapany. Nie tak wiele razy złapałem haha.
Reply
Technicznie nie powinieneś być zbanowany, ale kiedy mówimy o WarZ, nigdy nie wiesz ..
Reply
Oczywiście.
Reply
Ahh, okey. Ponieważ mój znajomy kupił nowe konto, a my zbieraliśmy łupy, gdy on odszedł 600 metrów, a następnie instalog i czekał, aż się dowiem, czy gracz wylogował się, a następnie zaloguje się ponownie. Edycja: Tak, wiem, to jest nowy sposób hodowli ..........
Reply
biorąc pod uwagę, że zakazują esperów w oparciu o ich trajektorię przechwytywania wrogów i czy wiedzą, gdzie jest broń, można uzyskać zakaz. dawny. Twoi znajomi z celowania mówią, że M107 je zaserwował, może to być przynęta hakerska.
Reply
Grałem z przyjacielem. Miałem ~ jakiegoś hack ~, znajomy Rei.we użył metody wysyłania łupów GI z dowolnego punktu mapy. Zabiliśmy wielu graczy (ponad 250 na 5 dni) i obaj jesteśmy zbanowani
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)