Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[WarZ] Jak to możliwe?
Witaj! Dzisiaj skakałem na lotnisku. Nic niezwykłego. Widziałem faceta z ESP. Nic niezwykłego, ale ... Potem odleciał z szaloną szybkością! Byłem zszokowany. Jak to możliwe, jeśli gra Cię kopie, jeśli lecisz, szybkostrzelność itp. Zabił mnie, gdy był w powietrzu ze swoim mossbergiem! Może ktoś go widział, nazywa się KMMC200. Pytam tylko - jak do diabła udało mu się ominąć "anticheat"?
Reply
Hakerzy wyłączyli anty-cheat, ale nadal dostajesz bana.
Reply
to samo dla mnie nie wiem, dlaczego to działa ...
Reply
Zacytować: Napisał Jaguar1019 Witaj! Dzisiaj skakałem na lotnisku. Nic niezwykłego. Widziałem faceta z ESP. Nic niezwykłego, ale ... Potem odleciał z szaloną szybkością! Byłem zszokowany. Jak to możliwe, jeśli gra Cię kopie, jeśli lecisz, szybkostrzelność itp. Zabił mnie, gdy był w powietrzu ze swoim mossbergiem! Może ktoś go widział, nazywa się KMMC200. Pytam tylko - jak do diabła udało mu się ominąć "anticheat"? Pojawił się dziki im-Grammar Nazi!
Reply
ya zostałem zabity przez niektórych W WOC Campos nie wycinał dziury
Reply
Zacytować: Originally Posted by Cpt Knucklez ya zostałem zabity przez niektórych W WOC Campos nie wycinał dziury Lol, który się przejmuje. Może to prywatne oszustwo? Podobnie jak z fps (reklama na górze strony) mogą z niego korzystać i nie są zbanowani, ponieważ jak hakerzy kradnący bazę danych WarZ mówią: "Ich system Anti-Cheat jest słaby, wystarczy odczekać sesję z poziomu gry ..."
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)