Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NEW WARZ ANTI HACK ??
Tak za każdym razem próbuję wstrzyknąć plik lub użyć nakładki na warz pojawia się błąd, który wyskakuje mówiąc, że brakuje MSVCR100.dll Pobrałem MSVCR100.dll i wciąż dostaję tego błędu Próbowałem nowego wtryskiwacza i powiedział, że program, do którego próbujesz wstrzyknąć jest chroniony? Co to oznacza jakieś ideały?
Reply
Oznacza to, że brakuje pliku, prawdopodobnie musisz zainstalować środowisko wykonawcze Microsoft Visual C ++.
Reply
Zacytować: Originally Posted by ph1234k Oznacza to, że brakuje pliku, prawdopodobnie musisz zainstalować Microsoft Visual C Runtime. Spróbuję tego. Ale jeśli się nie mylę, już to mam, dam ci znać Naprawiono, dziękuję, stary. Właśnie uruchomiłem przywracanie systemu do fabryki wcześnie rano i nie mogłem zrozumieć problemu, dzięki któremu oszczędziłeś mi dużo czasu
Reply
używasz bitów na Win64?
Reply
Problem polega na tym, że musisz mieć .dll / Injector w trybie Release. MSVCP jest, jeśli inni faceci wyślą ci kompilację w trybie Debug-Mode.
Reply
pft, nie będąc nawet blisko bycia koderem (lub zdolnym do czytania w tej sprawie)
Reply
Zacytować: Originally Posted by learn_more pft, nie będąc nawet blisko bycia koderem (lub zdolnym do czytania w tej sprawie) Mogę czytać doskonale. Oczywiście nie możesz przeczytać Ponieważ, jak powiedziałem, problem został rozwiązany I właśnie dlatego, że miałem problem, nie znaczy, że nie jestem koderem Zgadnij co za koleś
Reply
Jeśli uważasz się za kodera, to jesteś naprawdę zły
Reply
Zacytować: Napisał JackD Jeśli uważasz się za kodera, to jesteś naprawdę zły Zły programista, ponieważ zadałem pytanie Jak to oznaczać, że jestem złym koderem? Odpowiedz na to
Reply
CAPS-LOCK NA NAZWĘ I NA TYTULE, TY JESTEŚ DOBRYM KODEM
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)