Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
»
Dostałem permabanned przy użyciu innych hacków / exploitów niż to.   Niech to będzie ostrzeżenie dla wszystkich.       Zacytować:         1. Zainstaluj Sandboxie   2. Pobierz proces Explorer.   3. Uruchom WarZ na ekranie ocalałego.   4. Uruchom proces explorer jako administrator i kliknij dwukrotnie WarZ z listy.   5. Pojawi się okno, w zakładce "Obraz" skopiuj informacje z wiersza poleceń, które wyglądają tak:   -WOUpdatedOk -WOLogin "abcdefghijklmnopqrstuvwxyz"   Informacje w ofertach są najważniejsze, jest to Twój tymczasowy identyfikator sesji, dzięki czemu możesz zalogować się na swoje konto. (Zobacz kolejne kroki)   6. Utwórz nowy dokument tekstowy i skopiuj do niego poniższy kod.     Kod:   rozpocznij WarZ. exe - WOUpdatedOk - WOLogin "xxxxxxxxxxxxxx"   (Gdzie "x" należy umieścić identyfikator sesji tymczasowej.)   7. Przejdź do "Plik" -> "Zapisz jako" i nazwij go "WarZ.bat", a tam, gdzie jest napisane "Zapisz jako typ", zmień to z .txt na "Wszystkie pliki"   8. Umieść to w swoim katalogu WarZ i utwórz skrót do niego na pulpicie.   9. Kliknij prawym przyciskiem myszy nowy utworzony plik i "Uruchom piaskownicę", a zanim się załaduje szybko otwórz zwykłego klienta WarZ bez logowania.     [Jeśli gra nie zostanie uruchomiona z tego pliku, powtórz kroki 4-6 będąc INGAME zamiast ekranu ocalałego, zdaje się, że zdarza się to tylko czasami,]   10. Przejdź do sejfu z następującym sprzętem:       Zacytować:       Podstawowa: brak   Wtórny: brak   Pancerz: brak   Hełm: brak   Torba: średnia lub wyższa.   Quickslots; 1. mały plecak 2-4. Żaden.   Inwentarz; Pierwszy rząd: brak Wszystkie pozostałe wiersze: wszystko, co chcesz powielić.         11. Kliknij prawym przyciskiem myszy plecak i naciśnij worek zmiany, a następnie zaznacz małą torebkę, ale nie klikaj zmian.   12. Wróć do zwykłego klienta i wpisz swoje informacje. To jest trudna część (zalecam tryb okienkowy dla tej części) Naciśnij login na zwykłym kliencie i SZYBKI ALT + TAB z powrotem do klienta piaskownicy i kliknij Zmień.   Zrzucisz wszystkie swoje przedmioty, a potem się rozłączysz, ale kiedy ponownie się zalogujesz, nadal będą w twoim ekwipunku.   13. Odbierz swoje przedmioty z ziemi.   14. Powtórz.   15. Zysk.     [Zauważ, że jeśli zacznie się mówić nieprawidłowe dane logowania, potrzebujesz nowego identyfikatora sesji.]   Jeśli chcesz mi podziękować, zastanów się, czy spotkać się ze mną, by dać mi któryś z tych przedmiotów!   - Wojskowy ruck - Kochany borsuk -b93r -Tar 21 -MASADA   Naprawdę bym ich lubił, otworzyłby mnie, gdybyś był taki miły! (:
Reply
Czy ktoś może dać mi jakieś oszukane rzeczy do naśladowania? Straciłem wszystko <. <
Reply
Nie pracuj dla mnie. Mówi: "Kolejna sesja gry ..." Ale mam Oscara Nocnego Stalkera. Pomóż mi proszę!
Reply
jeśli jego prace dałem ci nvg!
Reply
Zacytować: Napisał mechazo jeśli jego prace dałem ci nvg! Jeśli masz na myśli mnie, byłoby wspaniale
Reply
Zacytować: Napisał LuRez Jeśli masz na myśli mnie, byłoby wspaniale ty i om3ga!
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie 0m3ga4 12. Wróć do zwykłego klienta i wpisz swoje informacje. To jest trudna część (polecam tryb okienkowy dla tej części) Naciśnij login na zwykłym kliencie i SZYBKIE ALT TAB z powrotem do klienta piaskownicy i kliknij Zmień. Jak wykonać ten krok, bez uruchamiania programu uruchamiającego?
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie 0m3ga4 1. Zainstaluj 9. Kliknij prawym przyciskiem myszy nowy utworzony plik i "Uruchom piaskownicę", a zanim się załaduje szybko otwórz zwykłego klienta WarZ bez logowania. [Jeśli gra nie zostanie uruchomiona z tego pliku, powtórz kroki 4-6 będąc INGAME zamiast ekranu ocalałego, zdaje się, że zdarza się to tylko czasami,] 10. Przejdź do sejfu z następującym sprzętem: 11. Kliknij prawym przyciskiem myszy plecak i naciśnij worek zmiany, a następnie zaznacz małą torebkę, ale nie klikaj zmian. 12. Wróć do zwykłego klienta i wpisz swoje informacje. To jest trudna część (polecam tryb okienkowy dla tej części) Naciśnij login na zwykłym kliencie i SZYBKIE ALT TAB z powrotem do klienta piaskownicy i kliknij Zmień. Zrzucisz wszystkie swoje przedmioty, a potem się rozłączysz, ale kiedy ponownie się zalogujesz, nadal będą w twoim ekwipunku. 13. Odbierz swoje przedmioty z ziemi. 14. Powtórz. 15. Zysk. Masz problemy w tej części. Jeśli wylogujesz się z launchera, jeśli gra jest już uruchomiona, spróbuj ponownie później, jeśli masz otwartego klienta sanbox, niezależnie od czasu.
Reply
Po spojrzeniu na to, myślę, że tutaj chodzi o to, aby oszukać grę, że używasz dwóch różnych identyfikatorów sesji. Próbowałem uruchomić obu klientów z tym samym ID, a gra wcale nie chce Cię wyrzucać, co było odwrotnym efektem, gdy chcesz zrobić dupe.
Reply
Otrzymywałem od PM, że działa, i to jest dokładnie to, co robię, być może powinieneś po prostu spróbować zrobić to ponownie od samego początku i upewnić się, że nie pominąłeś żadnych kroków. Wspomnę tylko, że ważne jest, abyś ".BAT z katalogu jako piaskownicy ... Nie widzę powodu, dla którego miałbyś jakiekolwiek problemy. EDYCJA: spróbuj ponownie, ale przygotuj swoją postać i na obszarze, który chcesz zduplikować, zanim to zrobisz, być może jesteś zalogowany zbyt długo, nie robiąc D
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)